מה הקשר בין תעשייה המדיה בהודו לחברות ישראליות?

 

 

כלכלת הודו נמצאת בתהליך מואץ של צמיחה והתפתחות, שוויה של תעשיית המדיה והבידור צפוי להגיע לכ-52,683 מיליון דולר עד שנת 2022. הביקוש וההוצאה בצריכת שירותי התוכן עולים משנה לשנה.

 

 

תעשיית המדיה והבידור הענפה במדינה היא אחת התעשיות המפותחות, הגדולות והמשפיעות בעולם כולו. היקף תעשיית הסרטים, התוכן והבידור בהודו הוא עצום ומוכר בשם “בוליווד”. כמו כן, ענף התקשורת הסלולרית בהודו מצוי בצמיחה מרשימה, הודו היא השנייה בגודלה בכמות משתמשי הסמאטפונים בעולם. מהפכה דיגיטלית זו מאפשרת לצרכנים לצרוך שרותי תוכן ללא הגבלה על פי בחירתם האישית של הצופים ללא הגבלה בזמן, מקום ושפה.

עולם המדיה בהודו הינו תחרותי מאוד, קיימים מאות ערוצים ומספר חברות טלוויזיה אשר מחפשות לחדש וליצור מחויבות של הצופים לתוכן שלהם. חברות ההפקה ורשתות הטלוויזיה מחפשות תסריטים מעניינים, בנוסף מגיעה ההבנה כי צריך למצוא דרכים על מנת ליצור יותר מחויבות של הצופה לערוץ והתשובה לכך היא שילוב טכנולוגיה עם תוכן.

 

הנספחות הכלכלית במומבאי פועלת לקידום היצוא הישראלי להודו. בתוך כך, תחום המדיה נמצא תחת מיקוד במסגרת עבודתנו השוטפת. תעשיית המדיה הישראלית היא עתירת פוטנציאל ועל כן תופסות עניין רב בקרב חברות הודיות, אשר מזהות לאחרונה את התוכן הישראלי כמקורי ואיכותי. לאור מאמצי הנספחות ופריחת התחום בהודו, בתקופה האחרונה נחתמו מספר עסקאות מוצלחות בתחום ואנו חוזים המשך שיתופי פעולה פוריים בין הצדדים.

 

בתאריכים ה 12-14 למרץ מתקיים כנסFICCI FRAMES הכנס מכוון לתעשיית הטלוויזיה והקולנוע ההודית ומשלב בתוכו תכנים מעולמות התוכן והטכנולוגיה. באירוע ישתתפו מקבלי החלטות מהתעשייה על מנת לשמוע על התפתחויות וההזדמנויות החדשות בתחום.

כנסFICCI FRAMES יכול להוות הזדמנות מצוינת עבור חברות ישראליות מתחומי המדיה הנרחבים לחדור לשוק ההודי וליצור קשרים בזירה המקומית והבינלאומית.

לפרטים נוספים ולבקשת סיוע, ניתן לפנות אל צוות הנספחות במייל mumbai@israeltrade.gov.il:

___________________________________________________________________________

נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בקונסוליה הישראלית במומבאי מסייעת לחברות ישראליות ומחברת אותן אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים. השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה. כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

טופס פניות יצואנים | ‘מרכז המידע לעסקים – הודו’ | עמוד הלינקדאיןמערך כלי סיוע לתעשייה

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל