מהינדרה אלקטריק הולכת לכבוש את הודו עם מכוניות חשמליות

כנציגות כלכלית של ישראל בהודו, אנו שמים דגש לבקר במטות של חברות איכותיות בהודו, להתעדכן על פיתוחים חדשים ולבחון כיצד טכנולוגיות ישראליות יכולות להשתלב ביחד עם השותפים המקומיים ליציית ערך עבור האזרחים בהודו.

אחד האתגרים הגדולים בהודו הוא נושא התחבורה. עם 1.3 מיליארד אנשים וגידול מהיר ברמת החיים, כמות הרכבים מכל הסוגים גדלה ועמה הפקקים הקשים, התשתיות העירוניות הקורסות וזיהום האוויר הקשה מנשוא.

אחת החברות שמנסה להתמודד עם תופעה זאת הנה מהינדרה אלקטריק. כחברת-בת השייכת לקבוצת מהינדרה הגדולה, החברה, אשר מקום מושבה בבנגלור, שואפת להיות יצרנית הרכבים החשמליים המובילה בהודו. החברה מתמקדת במגוון סוגי רכב חשמלי (מקומפקטי לרכבי שטח), ובפרט, שואפת להפוך את רכבי הריקשה המוכרים לכל מי שמסתובב בהודו למוניות קטנות חשמליות ללא זיהום.

בתמונה: ד”ר מוזס בפגישה עם מנכ”ל מהינדרה אלקטריק מר מהאש באבו וצוותו

 

לצד פיתוחים של רכב חשמלי מבוסס סוללה היכול להיטען בקלות יחסית במקומות שונים בהודו, שמה החברה דגש גם להעצים את מכלול מרכיבי רכב חכם שיכולים להשתלב ברכב החשמלי.

הרכבים החדשים מתוכננים כבר בבסיס כ”רכבים חכמים” המותאמות לשלב מערכות דיגיטליות ( Embedded systems) בקלות יחסית. נושא הפחתת הסיכון לתאונות דרכים הנו מרכזי לקבוצה.

בפגישה עם נציגי מהינדרה ממחלקות שונות בארגון, שוחחנו על אפשרויות שת”פ עם חברות ישראליות בתחום התחבורה החכמה, עם קידום ביצוע פיילוטים של החברה עם סטאראפים מעניינים.

חברות רלבנטיות ישראליות היכולות להציע ערך מוסף מוזמנות ליצור קשר עם הנציגות הכלכלית בבנגלור לבחינת שת”פ עם מהינדרה אלקטריק.

 

 

 

צור קשר עם:

שי מוזס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל