הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

אורנג' קוריאה פותחת לסטרטאפים ישראלים דלת – לא תיכנסו?

פורסם ע"י , נספח כלכלי- קוריאה , בתאריך 22 בינואר 2019

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה נמצאת בקשר עם חברות וגופי השקעות רבים בקוריאה. כחלק ממאמצינו לפתוח את השוק הקוריאני גם עבור חברות סטארט-אפ ישראליות ובאמצעות הקשר שלנו עם אורנג' קוריאה נתבקשנו על ידי החברה לפרסם לתעשיה בישראל את המידע אודות תוכנית האקסלרטור של אורנג' בסיאול, שנועדה לאפשר לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים עם מוצר קיים להנות מהמערך של אורנג' באסיה ובכלל ומתוכנית אקסלרטור ממומנת על ידי אורנג' לשלושה חודשים בסיאול, החל מחודש מרץ 2019.

התוכנית צפויה להיערך בעיקר באנגלית, והחברה מציע לחברות הישראליות לעשות שימוש במתחם עבודה משותף בסיאול ששייך לה, במשך תקופת התוכנית.

במסגרת התוכנית תעניק החברה שירותי מנטורינג וייערכו demo-days בסיאול, טייפה וטוקיו.

במוקד העניין של התוכנית – טכנולוגיות ענן, IoT, ביג דאטה, וכיוב'.

לעיונכם מלוא הפרטים אודות התוכנית באמצעות אתר התוכנית והקובץ המצורף.

CFA_OrangeFabAsia_S10

הנספחות המסחרית של ישראל בקוריאה (Israel Economic and Trade Office in Korea) אמונה על הקשרים הכלכליים בין המדינות ופועלת יחד עם השגרירות, מכון הייצוא, רשות החדשנות ושותפים רבים אחרים לסייע לחברות ישראליות ליצור קשרים עסקיים עם חברות קוריאניות, למשוך השקעות קוריאניות לישראל ולפתח את תשתית הסחר עבור היצואנים הישראלים לקוריאה בתחומי הטכנולוגיה, החקלאות ומוצרי הצריכה. כמו כן אנו מקדמים, בסיוע KORIL – קרן המו"פ הדו-לאומית, את המו"פ המשותף לסטרטאפים ישראלים וקוריאניים. אנו מזמינים אתכם גם לעיין בכתבת זרקור מפורטת על פעילות הנספחות כאן, ולפנות אלינו באמצעות הדוא"ל (Korea@israeltrade.gov.il) לכל שאלה ועניין.

יניב גולדברג נספח כלכלי- קוריאה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- קוריאה, יניב גולדברג