בואו לבחון מקרוב את מערכת הבריאות, פארמה והציוד רפואי במומבאי!

תערוכת הבריאות Healthcare, Pharma and Medtech Conclave & Expo 2019 – תתקיים בתאריכים 6-7 לפברואר במומבאי.

 

סקטור הבריאות בהודו מהווה כאחד מהסקטורים המרכזיים והגדולים ביותר. תעשיית הבריאות צומחת בקצב אדיר, בשנה האחרונה נרשמה עלייה של 16.5 אחוז, וצמיחת השוק יגדל לשווי של 280 מיליארד דולר עד שנת 2020.

בהודו פועלת רשת של בתי חולים ציבוריים ומרפאות, אך מרבית שירותי הבריאות מוענקים על-ידי הסקטור הפרטי. קיים מחסור חמור ברופאים בעיקר באזורים הכפריים ובשנת 2016 היו 0.8 רופאים לכל 1,000 נפשות גם מספר המיטות בבתי החולים נמוך מאוד, ועומד על 0.5 מיטות לכל 1,000 נפשות.
ראש ממשלת הודו, נרנדרה מודי הכריז על רפורמה לשיפור מערכת הבריאות של הודו להענקת כיסויים רפואיים מטרת הרפורמה לדבריו של מודי: “הפיכת בריאות הציבור לזמין ושוויוני”. לפרטים נוספים על הרפורמה לחצו כאן על הכתבה של ברק גרנות, הנספח הכלכלי בניו-דלהי.

על אף נתונים אלו שוק התיירות הרפואית הפרטית בהודו דווקא ממשיך לצמוח, בעיקר הודות לעלויות הנמוכות של שירותי הרפואה הפרטית בהודו בהשוואה לעלויות שירותי הבריאות במדינות כמו ארה”ב. דבר זה הופך את הודו ליעד מרכזי של תיירות רפואית. בהודו ישנה נוכחות של בתי חולים פרטית ברמה עולמית ואנשי מקצוע בעלי ניסיון מעשי רב, כאשר חלק מבתי החולים המתקדמים בהודו מציעים טכנולוגיות זהות לאלו שבמערב, אך בעלות נמוכה בהרבה.

תערוכת הבריאות, הינה תערוכת בינלאומית שבה ייקחו חלק אנשי מקצוע מובילים מתחום הבריאות, זוהי פלטפורמה ייחודית לחקירת וייצרת הזדמנויות חדשות, קידום מוצרים חדשניים ממגזר הבריאות, פארמה והציוד הרפואי. בתערוכה ייקחו חלק: בתי חולים, חברות ביטוח, ספקי ציוד רפואי, חברות אבחון רפואי, שרותי ניהול, רופאים, חברות פארמה ועוד.

תחום הבריאות בהודו נמצא בתנופה ומגמת התפתחות מהירה, דבר המייצר הזדמנויות רבות. חברות ישראליות נהנות ממוניטין גבוהה, יוקרה ועניין רב בשוק ההודי המקומי. בואו לגלות את האפשריות שקיימות בשוק זה והצטרפו אלינו לתערוכת הבריאות במומבאי.
לפרטים נוספים על התערוכה לחצו כאן

לפרטים נוספים ולבקשת סיוע, ניתן לפנות אל צוות הנספחות במייל: mumbai@israeltrade.gov.il

___________________________________________________________________________

נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בקונסוליה הישראלית במומבאי מסייעת לחברות ישראליות ומחברת אותן אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים. השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה. כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

טופס פניות יצואנים | ‘מרכז המידע לעסקים – הודו’ | עמוד הלינקדאיןמערך כלי סיוע לתעשייה

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל