פברואר עמוס באירועי פינטק – הזדמנות מעולה לחברות ישראליות

» בהמשך לבלוג הקודם על תעשיית הפיננסים ההודית מחפשת פתרונות ישראלים”.

מומבאי היא הבירה העסקית והפיננסית של הודו ומהווה לגשר עם פוטנציאל עצום לעסקים ישראליים, במיוחד בתחום הפינטק, במומבאי ממוקמים ומנוהלים הבנקים הגדולים במדינה, הבורסה וגופי הרגולציה בתחום.

בפברואר הקרוב יתקיימו שני אירועי פינטק מרכזיים במומבאי בהם ישתתפו תחת קורת גג אחת כל הגופים הפועלים בתחום הפינטק על מנת להתמקצע ולהרחיב את עסקיהם:

FICCI Picup Fintech – 14.03.19 (תאריך האירוע נדחה)

פיקי, אחד מאירגוני לשכות המסחר המובילות בהודו מארגנת את המהדורה השנייה של כנס הפינטק ב-18 לפברואר לאור ההצלחה הגדולה של הכנס הראשון במומבאי. הכנס יכלול פאנל עם מובילי הפינטק בתחום, תערוכת הדגמות לפתרונות חדשים ופגישות B2B. בכנס ישתתפו חברות בנק מובילות, רגולטורים, חברות ביטוח, חברות פינטק, ספקי שירותים פיננסים ועוד. הכנס יהווה פלטפורמה מצוינת להבנת החידושים הטכנולוגיים העדכניים בתחום הפיננסים כמו: הלוואות, תשלומים, בינה מלאכותית, Wealth tech וניתוח מידע.

לפרטים נוספים על הכנס לחצו כאן

 27.02.19 – Fintegrate Zone 2019

הכנס יתקיים במהלך שלושה ימים, מה-27 לפברואר עד ה-1 למרץ, תוך התמקדות ביצירת שותפויות בינלאומיות, היכרות עם האקו-סיסטם ההודי, מפגש עם הסטרטאפים המבטחים לשנת 2019, ומפגש עם השחקנים המובלים בתחום הפיננסים.
הכנס יכלול מפגשי שולחן עגול, הרצאות, סדנאות. בכנס ייקחו חלק מעל 800 משתתפים, 80 דוברים במהלך השלושה ימים.

לפרטים נוספים על הכנס לחצו כאן

20.02.19 – IBA’s Banking Technology- Conference & Awards

תעשיית הבנקאות בהודו עוברת שינויים רבים בשנים האחרונות, ישנה מקפצה משמעותית במספר חשבונות הבנק שנפתחו בעקבות רפורמת שינוי השטרות, לכן יש מקום לפתרונות רבים מעולם הבנקאות.
הכנס יעסוק בתחום הבנקאות הדיגיטלית לכל ענפיו, אבטחה, סייבר, פינק, בינה מלאכותית, שירותי ענן ועוד.
בכנס ייקחו חלק בנקאים מובילים, חברות מובילות מתחום הטכנולוגיה הבנקאית, חברות סייבר, גופי ממשלה כחלק מהכנס יחולקו פרסים לסטרטאפים ההודים המובילים בתחום.

לפרטים נוספים על הכנס לחצו כאן

 

באירועים השונים מתוכננים לקחת חלק גופים רלוונטיים רבים מתחום הפינטק: חברות פינטק בינלאומיות, סטארטאפים חדשניים, רגולטורים, מובילי דעה, יזמים, גופי ממשלה, לקוחות ומשקיעים בולטים בתחום ועוד.

הנספחות הכלכלית במומבאי פועלת לקדם את החברות הישראליות באירועי הפינטק השונים אנו מאמינים כי קיים פוטנציאל רב עבור חברות בעלות טכנולוגיות פיננסיות הרוצות להתרחב אל השווקים השונים בהודו, בנוסף נוכל לסייע לחברות ישראליות המעוניינות ושהינן רלוונטיות לקחת חלק כדוברים באירועים השונים.
אנו נסייע לחברות ישראליות בחיבור אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים.

השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה.

כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

במידה ואתם מעוניינים להצטרף אלינו ולהיות חלק מקהילת הפינטק במומבאי אנא צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים: mumbai@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל