תכנית העבודה של נספחות תאילנד לשנת 2019 – מזמינים אתכם לקחת חלק!

שנת 2019 צפויה להיות שנה גדושה ומלאת אירועים והזדמנויות עסקיות בנספחות תאילנד.

על קצה המזלג, נומר כי אנו נארח רוד שואו חברות ישראליות בבנגקוק ב-6 סקטורים שונים, נארח משלחות רבות בישראל ונדאג למקסם את סיפורי ההצלחה של החברות הישראליות בשוק התאי.

על כן, חשוב לנו כי כבר בשלב זה נעשה סדר באירועים הקרבים ובאים. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק, ליזום ולאתגר את הנספחות – אנחנו כאן על מנת לסייע.

עיקרי תכנית העבודה לשנת 2019:

ינואר 2019

רוד שואו חקלאות לתאילנד והפיליפינים. משלחת לתאילנד שתכלול 8-12 חברות אגרוטכנולוגיה, בשיתוף פעולה עם מכון הייצוא.

אפריל 2019

רוד שואו חברות פינטק לתאילנד ווייטנאם. אירוע ראשון בסקטור זה בתאילנד. שוק הפינטק הצומח בתאילנד הינו הזדמנות מצוינת לחברות הישראליות.

מאי 2019

רוד שואו חברות ייצור מתקדם לתאילנד ווייטנאם. אירוע ראשון בסקטור זה בתאילנד. תאילנד הינה מדינה תעשייתית אשר שמה דגש בימים אלו על הכנסת טכנולוגיות להגברת התפוקה והורדת עלויות המפעלים לכניסה חלקה לעידן הדיגיטלי.

יוני 2019

CommunicAsia 2019 – לתערוכת הטלקום השנתית יגיעו האופרטורים והאינטגרטורים הגדולים בתאילנד לפגוש את החברות המשתתפות בביתן הישראלי בסינפור.

יולי 2019

רוד שואו HLS לתאילנד. אירוע ראשון בסקטור זה בתאילנד ואנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילות אשר תכלול ביקורים בחברות ענק ובמתקנים הזקוקים לטכנולוגיה ישראלית.

אוגוסט 2019

משלחת מומחי CYBER. משלחת לתאילנד בשיתוף מכון הייצוא ומטה הסייבר אשר תכלול קבוצות עבודה משותפות של חברות ומומחים ישראלים עם גופים מרכזיים בעולם הסייבר התאילנדי.

אוגוסט 2019

רוד שואו חברות פודטק לתאילנד וסינגפור. תאילנד הינו שוק המזון מהגדולים בעולם ולחברות הישראליות פוטנציאל גדול מאוד עם חברות בעלות שם עולמי ופעילות ענפה.

ספטמבר 2019

משלחת ישראלית לתערוכת  Medical Fair Exhibition בתאילנד. משלחת לתאילנד במסגרת תערוכת המדיקל הגדולה בדרום מזרח אסיה. לאירוע צפויים להגיע מבקרים מכלל גוש האסיאן.

 

agenda

 

 

צור קשר עם:

דגן אלוני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל