בואו לקחת חלק בשוק הפינטק הצומח בתאילנד

תאילנד חווה בשנים האחרונות מהפיכה דיגיטלית שמובלת על ידי המגזר הפיננסי.

למוסדות הפיננסיים התאילנדים ידע נצבר נרחב אך עם רצון גדול לאמץ טכנולוגיות מתקדמות והם נמצאים בחיפוש תמידי של טכנולוגיות Transformation, בין אם מדובר בעולמות ה- Payment,Big Data Blockchain, Customer Engagement& authentication, EKYC ועוד.

business hand clicking fintech or financial technology button

נכון לשנת 2018, כ- 40 מיליון איש משתמשים באופן תדיר בשירותי בנקאות דיגיטלית, עלייה של 44% בהשוואה לשנת 2017, כאשר סך התנועות הדיגיטליות עמד על 203 מיליון דולר או גידול של 123%. כמו כן ראוי לציין כי תאילנד מדורגת במקום הראשון בעולם בשימוש היומי במכשירי הסלולר, כך שאימוץ הטכנולוגיה הוא יחסית מהיר וניתן לראות מגמה ברורה של צמצום סניפים כצעד אסטרטגי של המוסדות הפיננסיים.

על אף האמור, השימוש במזומן עודנו נרחב והשינוי נמצא בשיאו. לשינוי זה הצטרפה גם הממשלה בשורת רפורמות שמטרתן הקלה על כניסת טכנולוגיות בתחום.

הנספחות הכלכלית נמצאת בקשר מצוין עם הבנקים וחברות הביטוח. כמו כן, אנו עובדים באופן צמוד עם האינטגרטורים המובילים בתאילנד ויודעים לעשות את החיבור הנכון. בשנה האחרונה ראינו מספר בנקים תאילנדים גדולים “נכנסים” לישראל ומספר עסקאות שנחתמו עם חברות ישראליות.

הנספחות הכלכלית בשיתוף עם מכון הייצוא מזמינה אתכם לקחת חלק ברוד שואו פינטק לתאילנד וויאטנם בתאריכים 1-4 באפריל 2019.

ברוד שואו צפויות החברות לפגוש את הבנקים הגדולים בתאילנד, בין בביקורים בבנקים עצמם ובין בסמינר שיכלול B2B אליו נזמין מוסדות פיננסיים, אינטגרטורים מובילים ושותפים פוטנציאליים.

אז בואו להיות חלק מהתנופה!

 

 

צור קשר עם:

דגן אלוני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל