עוסקים בתחום הכימיקלים? כנס הכמטק במומבאי הוא בשבילכם

הזמנה לחברות ישראליות להשתתפות בכנס הכמטק במומבאי

בין התאריכים ה-20-23 בפברואר יתקיים כנס CHEMTECH World Expo המוכר כאירוע הגלובלי השני בגודלו לתעשיית עיבוד הכימיקלים בהודו. הכנס מתקיים מידי שנה וזוהי הפעם ה-29 שהכנס מתקיים במומבאי.

הכנס מתקיים במטרה משותפת ליצירת פלטפורמה לפתרונות אקולוגיים של כימיקליים וטיפול בכימיקליים מיוחדים על פי המערכת האקולוגית הכוללת של תעשיית הכימיקליים. בתערוכה זו עתידות להתאגד מיטב חברות מתעשיית הכימיקלים, פטרו- כימיקל, כימיקלים לחקלאות, פארמה, ציוד לעיבוד כימיקלים, דלק וגז, מהנדסים ומדענים, יצרנים, ספקים, קמעונאים, סוחרים ועוד.

תעשיית הכימיקלים בהודו צפויה להכפיל את חלקה ב-5-6% עד שנת 2021. תאגידים בין לאומיים רבים מייצרים בהודו, המציעים עלות נמוכה יותר של עבודה, זמינות חומרי הגלם ושוק צרכנים גדול יותר מהווים בסיס ייצור חזק ומשתלם יותר בהודו. שוק הכימיקלים מהווה 5.4% מהייצוא של הודו, התעשייה הכימית בהודו הינה אחת מהתעשיות המרכזיות עם צריכה של כ-33% מהתפוקה שלה.

ישראל מייבאת מהודו בעיקר מוצרי כימיקלים, זהו אחד הסטורים המרכזיים ביותר עם היקף רחב של שיתופי פעולה בין הודו לישראל, אשתקד נרשמה עלייה של כ-31% ביבוא כימיקלים מהודו על סך של כ-290 מיליון דולר.

כנס הכמטק מהווה פלטפורמה מצוינת למפגש עם מנהיגים עסקיים ויזמים כאחד שבו יצגו ויוחלפו תובנות מהתעשייה והטכנולוגיה ההודית למדינות השותפות לשם עיצוב עתידה של התעשייה הכימית העולמית.

לחצו כאן על הקישור לאתר הרשמי של כנס ה CHEMTECH World Expo

לפרטים נוספים ולבקשת סיוע, ניתן לפנות אל צוות הנספחות במייל: mumbai@israeltrade.gov.il

___________________________________________________________________________

נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בקונסוליה הישראלית במומבאי מסייעת לחברות ישראליות ומחברת אותן אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים. השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה. כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

טופס פניות יצואנים | ‘מרכז המידע לעסקים – הודו’ | עמוד הלינקדאיןמערך כלי סיוע לתעשייה

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל