איפה הייתה ישראל באירוע הפינטק הכי גדול בעולם?

כנס הפינטק הגדול בעולם Singapore FinTech Festival התקיים בחודש שעבר עם 40,000 משתתפים מתוכם דוברים בכירים כמו ראשי ממשלות מהודו וקנדה, יו”ר קרן המטבע העולמית, מנכ״לי בנקים מובילים בעולם ועוד.

סינגפור, אשר משקיעה הרבה במיצובה כמרכז העסקי של דרום מזרח אסיה, נהגה בחכמה וקיימה את הכנס במקביל להתכנסות השנתית של מדינות ASEAN, ארגון שבו השנה סינגפור עומדת בראשו. באופן זה הצליחה למשוך גורמים בכירים רבים מכל העולם.

 

בתמונה: נציגי החברות הישראליות, הנספחות המסחרית בסינגפור ורשות החדשנות
בתמונה: נציגי החברות הישראליות, הנספחות המסחרית בסינגפור ורשות החדשנות

הנספחות המסחרית בסינגפור חברה לרשות החדשנות ויחד הקמנו בתערוכה את אחד הביתנים הלאומיים היותר בולטים באירוע.

בביתן הציגו 12 סטארטאפים ישראלים נבחרים שמגיעים מתחומים מגוונים של עולם הפיננסיים- בלוקצ’יין, Payments, סייבר, AI ועוד. אלפי מבקרים פקדו את הביתן ובשולי הכנס אף קיימנו סמינר עם מיקוד על ישראל שבו הציגו 12 החברות את פתרונותיהן. מר אהרון אהרון, מנכ”ל רשות החדשנות, נשא בו דברי פתיחה והציג את תחום הפינטק בישראל מול קהל של כ-100 משקיעים וגורמים מתחום הפיננסיים בסינגפור.

לאור ההצלחה, בשנה הבאה אנחנו מתכוונים להקים בכנס זה שוב ביתן לאומי, שאף יהיה גדול יותר ויכלול לפחות 15 חברות פינטק ישראליות.

חברות המעוניינות כבר עכשיו להשתתף מוזמנות ליצור איתנו קשר באמצעות מייל או באמצעות מערכת הפניות שלנו  –  אותן חברות שכבר יתחילו לעבוד איתנו על ההשתתפות יוכלו לקבל ערך משלל אירועים מקדימים שמארגני הכנס מקיימים בכל העולם.

 

 

 

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל