הזדמנות לחברות ישראליות – פורסם מכרז לפתרונות ערים חכמות במערב הודו, מהרשטרה

פימפרי צינשוואד, השוכנת במערב הודו, פרסמה מכרז לפתרונות ישראלים הקשורים לפיתוח ערים חכמות.

בשנים האחרונות נקט הממשל ההודי במספר יוזמות משמעותיות, אשר נועדו להצעיד קדימה את כלכלת הודו.

יוזמות אלה כוללות מספר לא מבוטל של פרויקטים גדולים, הכרוכים בביצוע השקעות של מאות מיליארדי דולרים, ומהווים כר פורה לשיתופי פעולה עם גורמים זרים. בין פרויקטים אלה ניתן למנות הקמת ערים חכמות.

בחודש יולי 2015 נחנכה תוכנית ממשלתית להקמת 109 ערים חכמות ברחבי הודו. על התוכנית אמונים ראש הממשלה מודי והשר לפיתוח עירוני בממשלתו, והיא כוללת גם שיקום ושיפור המודרניזציה של 500 ערים נוספות ופיתוח אורבני של ערים בעלות פוטנציאל תיירותי. חזונה של התוכנית כוללת בעיקר חידוש תשתיות, פתרונות תחבורה, שיפור משק המים והאנרגיה והגברת הביטחון האישי בערים. תוכנית זו צפויה להאיץ את תהליכי העיור המוגברים המתחוללים בהודו בעשרות השנים האחרונות, ולתרום להפיכתה של הודו למדינה תעשייתית-מודרנית.

העיר פימפרי צ’ינשוואד, סמוכה לעיר “פונה” ונמצאת במחוז המערבי של הודו, כ-136 ק”מ לכיוון דרום מערב מומבאי. זוהי עיר מודרנית המתפתחת לעיר תוססת כלכלית, ורשמה הישגים במתן תשתיות ושירותים עירוניים.
לכן הממשלה החליטה לכלול את העיר בתוכנית לטרנספורמציה עיור חכם, והגדירה מחדש את העיר כיעד אטרקטיבי לעסקים, איכות חיים, ושיפור התשתיות של העיר.

פימפרי צ’ינשוואד מחפשת פתרונות ומכרזה פתוח לשילוב אינטגרציות עבור אספקה, הטמעה, O&M של פתרונות חכמים, מועד אחרון להגשת המכרז הינו ב-12 לדצמבר 2018. לחצו כאן על הקישור לעלון הרשמי של המכרז “ערים חכמות” בעיר פימפרי צ’ינשוואד.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל צוות הנספחות הכלכלית במומבאי במייל: mumbai@israeltrade.gov.il

___________________________________________________________________________

נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בקונסוליה הישראלית במומבאי מסייעת לחברות ישראליות ומחברת אותן אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים. השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה. כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

טופס פניות יצואנים | ‘מרכז המידע לעסקים – הודו’ | עמוד הלינקדאיןמערך כלי סיוע לתעשייה

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל