חברות מתחום החקלאות? בואו לקחת חלק בתערוכת החקלאות KISAN בהודו

הנספחות הכלכלית במומבאי מזמינה אתכם לקחת חלק בתערוכת החקלאות  KISAN –תערוכת החקלאות הגדולה באזור מהרשטרה. התערוכה תתקיים החל מ- 12-15 לדצמבר ותהווה במה מרכזית לפגישה עם חברות חקלאיות ומובילי דעה מתחום החקלאות בהודו.

על אף שמהרשטרה ידועה במפעליה ותיעושה, החקלאות הינה חלק גדול ומהותי ממנה. מהרשטרה בעלת אקלים נוח וחיוני לחקלאות ויש בה גידולים שונים ומגוונים של פירות וירקות. כמעט 82% מהאוכלוסייה הכפרית תלויה בחקלאות, בשנים האחרונות הפכה מהרשטרה ליצרנית הגדולה ביותר של בצל (63%), בננה (75%), תפוזים (75%), עגבניות (42%), רימונים, מנגו (90%) וענבים (78%) מהרשטרה מובילה את סקטור תעשיית הסוכר עם כ -150 טחנות סוכר פרודוקטיביות.

הודו נחשבת ברובה כמדינה חקלאית, התוצר המקומי גולמי לאומי מהווה 18% מהודו בכללותה, וכ-58% מהאוכלוסייה תלוי בענף החקלאות. המדינה משפרת ומפתחת את הסקטור על ידי עידוד לשימוש בחקלאות טכנולוגית חדשנית ופועלת לשיפור תנאי החקלאות ככלל ותנאי החקלאיים בכפרים כפרט על מנת להגביר את הייצור החקלאי.

תערוכת החקלאות KISAN הינה הזדמנות מצוינת לחברות חקלאות ישראליות, ישראל נחשבת כמובילה טכנולוגית וחדשנית בתחום החקלאות בהודו, מרכזי המצוינות הישראלים הפזורים ברחבי הודו הוכיחו לחקלאים ולחברות ההודיות את האפקטיביות של פתרונות ישראלים בעלייה בתוצרי הגידולים, התייעלות השימוש במים ושימוש מופחת בחומרי הדברה ודשן. הסיבות הללו הביאו לביקוש מאסיבי בדרישה מהחקלאים ההודים לשימוש בטכנולוגיות וידע ישראלי עבוד פרויקטים חדשים בהודו.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה במומבאי פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות ופועלת לשילוב גורמי תעשייה מובילים, אנו נסייע לחברות שייקחו חלק בתערוכה בבניית לו”ז ובתיאום פגישות.

לחצו כאן על הקישור לאתר הרשמי של תערוכת KISAN

לפרטים נוספים ולבקשת סיוע, ניתן לפנות אל צוות הנספחות במייל: mumbai@israeltrade.gov.il

___________________________________________________________________________

נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בקונסוליה הישראלית במומבאי מסייעת לחברות ישראליות ומחברת אותן אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים. השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה. כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

טופס פניות יצואנים | ‘מרכז המידע לעסקים – הודו’ | עמוד הלינקדאיןמערך כלי סיוע לתעשייה

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל