כנס ה- Cosmoprof הגדול ביותר בעולם הקוסמטיקה מגיע למומבאי!

קוסמופרוף הינו אירוע הדגל הבינלאומי של עולם הקוסמטיקה.

האירוע מוקדש למגזרים השונים של תעשיית היופי, בכל שנה כל החברות והמותגים המובלים מגיעים להציג, לקנות ולחפש הזדמנויות והופכים את האירוע לבמה המרכזית העולמית של עולם הקוסמטיקה.
מידי שנה הכנס מתקיים במקומות נבחרים בעולם, השנה הכנס יתקיים במומבאי, ב- 10-11 לספטמבר. בכנס ייקחו חלק משתתפים בינלאומיים ומקומיים המחפשים להרחיב את נוכחותם הגלובלית והמקומית.

שוויו הגלובלי של שוק הקוסמטיקה העולמי עומד על סך של 274 מיליארד דולר ושוויה של תעשיית הקוסמטיקה בהודו עומדת על סך של 6.5 מיליארד דולר עם קצב צמיחה יציב של 25% (הערכה בדולרים הינה כ-20 מיליארד דולר עד שנת 2020).

המודעות הגוברת למוצרי יופי, טיפוח אישי ומעמד לייף-סטייל בקרב נשים וגברים בעולם.

השוק ההודי שומר על צמיחה גוברת עקב העדפה למוצרי קוסמטיקה מיוחדים, כגון, מוצרים אורגניים, צמחים איורוודים ומוצרים מבוססי חומרים טבעיים ללא כימיקלים.

cosmetics brushes

כמו כן, גם מותגי הקוסמטיקה הבינלאומיים והגדולים ביותר פועלים ברחבי הודו ויש להם חלק נכבד בתעשייה. בהודו ישנה אוכלוסייה שהולכת ומתפתחת המהווה קהל יעד עצום ומכרזי למוצרי הקוסמטיקה והטיפוח, בשנים האחרונות ניתן לראות ביקוש ניכר במיוחד למוצרי הקוסמטיקה בעקבות הצמיחה הכלכלית המהירה ופתיחותה של הודו, דבר המביא עמו עליה משמעותית באיכות החיים ואיתו שגשוג בשווקי הקוסמטיקה והטיפוח האישי.

שוק הקוסמטיקה מתפתח כל הזמן ומחפש חידושים נוספים, הודו הינה שוק מרכזי עבור חברות המחפשות הזדמנויות.

המעמד הבינוני העולה של הודו בעל יכולות רכישה מוגברת וחוש אופנה חזק, תעשיית הקוסמטיקה ההודית גדלה כמעט פי שניים מזו של השווקים בארה”ב ובאירופה ולכן הפוטנציאל הגלום בה הוא גדול.

 

מידע נוסף ניתן למצוא בסקירת שוק שפורסמה על ידי הנספחות בשנה שעברה.

כנס הקוסמופרוף יכול להוות הזדמנות מצוינת עבור חברות ישראליות מתחומי הקוסמטיקה הנרחבים לחדור לשוק ההודי וליצור קשרים בזירה המקומית והבינלאומית.

לחצו כאן על הקישור לאתר הרשמי של תערוכת ה- Cosmoprof 

לפרטים נוספים ולבקשת סיוע, ניתן לפנות אל צוות הנספחות במייל: mumbai@israeltrade.gov.il

___________________________________________________________________________

נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בקונסוליה הישראלית במומבאי מסייעת לחברות ישראליות ומחברת אותן אל שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים, מפיצים, יועצים וגורמי ממשל רלוונטיים. השירות ניתן ללא עלות ואינו תלוי או מותנה בחברות בארגון, מכון או לשכת מסחר. אנו כאן בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו ופשוט לסייע לכם בדרך אל ההצלחה. כי ההצלחה שלכם – היא המשימה שלנו.

טופס פניות יצואנים | ‘מרכז המידע לעסקים – הודו’ | עמוד הלינקדאיןמערך כלי סיוע לתעשייה

 

 

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל