בואו להציג בביתן הישראלי באירוע הפינטק המרכזי של סינגפור!

סינגפור היא המרכז הפיננסי השלישי בגודלו בעולם. ישנם בנקים סינגפוריים שפועלים בכל אזור דרום מזרח אסיה כמו DBS, UOB ו- OCBC, ובנוסף ישנם מטות אזוריים של רוב הבנקים הרב לאומיים, כמו Deutsche Bank, Standard Chartered, Credit Suisse, HSBC ועוד. מעבר לכך יש בסינגפור גם חברות ביטוח משמעותיות שפועלות באזור ובנקי השקעות רבים.

לחברות פינטק ישראליות יש כעת הזדמנות ייחודית להשתתף לראשונה בביתן ישראלי ב-Fintech Festival, אירוע הפינטק המרכזי בדרום מזרח אסיה. בשנה שעברה השתתפו באירוע למעלה מ-30 אלף אנשים מ-5000 חברות שונות, והשנה המספר צפוי אף להיות גדול יותר. את התערוכה מארגן איגוד הבנקים של סינגפור (ABS) והבנק המרכזי של סינגפור (MAS), שידוע בייחודיותו בכך שהוא משקיע משאבים רבים בקידום החדשנות במגזר הפיננסי באי (זאת לצורך שמירה על היתרון התחרותי של סינגפור בתחום).

 

Marina Bay Sands, Singapore

בתמונה: סינגפור בלילה

 

המשלחת והביתן יאורגנו על ידי הנספחות המסחרית בסינגפור בשיתוף עם רשות החדשנות, והמשלחת אף צפויה להמשיך לאוסטרליה לצורך פעילות נוספת בשיתוף עם הנספחות המסחרית בסידני. לאור המעורבות של רשות החדשנות ישנו גם דגש של שת”פ מו”פ במשלחת, ולכן לחברות שישתתפו צריכה להיות זיקה לנושא. חשוב גם לציין כי עלות בתי המלון וההשתתפות הביתן תכוסה על ידי המארגנים.

חברות המעוניינות להגיש מועמדות מוזמנות לעשות זאת בקישור הזה.

הביקוש צפוי להיות רב ויש מספר מוגבל של משתתפים (בין 10 ל-15), אז אם אתם חפצים להשתתף נא דאגו להירשם בהקדם האפשרי.

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל