רבודה ולא מדומה: משלחת ה – AR/VR חזרה לטאיוואן ביוני 2018!

בדיוק לפני שנה הובלנו לראשונה משלחת חברות בתחומי ה- Augmented Reality  וה- Virtual Reality  לטאיוואן. לאור העניין העצום שעוררה המשלחת וההיענות של החברות המקומיות, רובן מוכרות לנו כמותגים גלובאליים, החלטנו גם ב-2018 להוביל משלחת בדומה למפגשים עם יצרני המכשירים והאלקטרוניקה הגדולים בטאייוואן.

מחלקת ההייטק במכון הייצוא טיפלה בגיוס המשלחת הישראלית שמנתה 7 חברות מעולות וצוות הנספחות הכלכלית בטאיוואן פנה אל החברות המקומיות, שיתף אותן במידע ובקטלוגים, ענה לשאלות וביקש את זמנם היקר של המנהלים בחברות הללו על מנת לפגוש את החברות שלנו והעבודה הקשה השתלמה! 

(ביקור ופגישות במטה חברת HTC)

תיאמנו לחברות ביקורים ופגישות במטות של שלוש ענקיות טאייווניות: HTC, ASUS, COMPAL ולמחרת תואמו לחברות פגישות עם חברות טאייווניות, מהמובילות בתחומן בעולם דוגמת: Foxconn, LitOn, Wistron, UMC  ועוד רבות וטובות.  7 החברות אשר זכו להשתתף במשלחת שלנו, קיימו במשך יומיים 101 פגישות! בדיוק כמספר קומותיו של ה-TAIPEI 101 המגדל המדהים של טאיוואן.

(טייפה 101, המגדל המפורסם בטאיוואן, צילום: אסף מן)

אין ספק שסגמנט זה של חברות ילך ויצמח בשנים הקרובות שכן השימושים מדהימים ורבים וחברות הענק זקוקות לחדשנות ופתרונות יצירתיים על מנת להנגיש את המוצרים לשוק הגלובאלי, אנו נמשיך לסייע ככל שניתן גם בעתיד.

המשלחת לא סיימה את תפקידה, מטאייוואן בטיסה ישירה לשנז’ן הן תמשכנה בפגישות עם חברות מובילות נוספות בתיאום הקולגות שלנו, בנספחות הכלכלית שמעבר לים, בסין.

(ביקור במטה חברת ASUS, העברת מצגות למהנדסי החברה ובראשם מנהל הטכנולוגיות הראשי CTO , Dr. Wu)

(פסל העשוי מאביזרי מציאות מדומה במטה חברת HTC)

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל