מומבאי אינקובטור מחפשת השקעות ומציעה מנטורינג לחברות ישראליות

מומבאי אינקובטור זוהי קרן סיכון המשקיעה בחברות מסייעת עם טכנולוגיה וקישור לשותפים עסקיים.

אנורג שארמה מייסד ושותף מומבאי אינקובטור, מגיע לביקור בארץ במטרה לאתר חברות ישראליות להשקעה בחברות בשלב ה-early stage ו-growth וחיבור לשותפיהם העסקיים של האינקובטור, בתחומים: מדעי החיים (ציוד ותוכנה רפואי), ייצור מתקדם ופינטק אשר להם מוצרים או פתרונות רלוונטיים לשוק ההודי.

בנוסף, האינקובטור בשיתוף עם הנספחות הכלכלית במומבאי מציע שירות מנטורינג ללא תשלום, השירות יתקיים בשיחות ווידאו או טלפון, כלומר לא מצריך הגעה להודו בשלב הראשון. כמובן בשלבים מקדימים יותר אנו ממליצים הגעה להודו, וכחלק מהשירות מסייעים גם בתאום הלו”ז של הביקור.

מעט מידע על חשיבות הסקטורים מדעי החיים, ייצור מתקדם ופינטק:

מדעי החיים

שוק הרפואה והתודעה ההודית לתחום הולכת ומתרחבת עם התפתחותה הכלכלית, בריאותית וחברתית של הודו. ההזדמנות בשוק ההודי היא גדולה, בהמון מהמקרים הודו מסתמכת על יבוא מערכת הבריאות שלה ופתוחה לפתרונות של טכנולוגיות זרות. התיירות הרפואית בהודו נמנתה כאחת התעשיות המהירות ביותר בעולם, לכן בשנים האחרונות נוצר ביקוש משמעותי לתחום הרפואי ולפתרונות סטרטאפים.

ייצור מתקדם

על פי נתונים שפורסמו על ידי האו”ם הודו היא היצרנית ה-6 בגדולה בעולם. בימים אלו ממשלת הודו מציבה בפניה תוכנית עתידית ייעודית הנקראת: ‘National Policy for Advanced Manufacturing’ כדי לשפר את תפוקת הייצור שלה מ-16% ל-25% מהתמ”ג. תוכנית זו מציבה את סקטור הייצור המתקדם במכרז לממש מטרה זו ונועדה לקדם את מעמדה של הודו כמתחרה גלובלית מבחינת הייצור.

פינטק

לאחר מהלך “הדמוניזציה” שביצע ראש ממשלת הודו בשנת 2016, תחום הפינטק צבר תאוצה וביקוש רב. יותר מ-2 מיליארד דולר הושקעו בסטרטאפים וחברות המעניקות פתרונות פינטק. משנת 2016 נרשמו שינויים משמעותיים לתעשייה, בנקים מסורתיים בהודו מציעים גישה מהירה, טכנולוגית ומתקדמת כדי ליעל את הכנסותיהם, עבודתם ומענה הלקוחות. המעבר מהיר והבלתי צפוי פיתח ביקוש לטכנולוגיות פינטק בהודו מעורר עניין וביקוש רב בקרב החברות ההודיות השונות.

אנורג שרמה ייפגש עם החברות הישראליות בישראל ויבחן את הפוטנציאל לכניסה לשוק ההודי ולהשקעה, חברות המעוניינות להיכנס לשוק ההודי בתחומים המצוינים לעיל מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית במומבאי לתאום פגישה. כל בקשה תעבור לבחינה של האינקובטור ולאישור הפגישה על ידם.

זוהי הזדמנות מצוינת לסטרטאפים מהתחום לחדור לשוק ההודי על ידי ליווי אישי של מנטור המבין בשוק להציג ולפתח את רעיונות לשוק הגדול והרבגוני של הודו.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל צוות הנספחות במייל: mumbai@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל