אסיה פאסיפיק
הצטרפו לרשימת התפוצה

לבחירת בלוג

להורדת המדריך לשוק הציוד הרפואי בקוריאה

בריאות ברת השגה בהודו – יעד נעלה ושוק צומח במקום אחד

פורסם ע"י , נספח כלכלי בנגלור, הודו , בתאריך 15 במאי 2018

הודו הנה אחד השווקים הצומחים בעולם, כולם יודעים. כמו כן, עם אוכלוסייה של 1.3 מיליארד אנשים, די ברור שהאתגרים להעלות את רמת איכות החיים בקרב מאות מיליוני בני אדם הנמצאים במעמדות סוציו-אקונומיים נמוכים יחסית – יילוו אותנו בשנים הקרובות.

במרכז ההתמודדות עם העלאת איכות החיים להמונים ממוקם תחום בריאות ברת-השגה. תחום זה מנסה להנגיש חדשנות בבריאות יחד עם בחינת מודלים חדשים כיצד ליישם את הפתרונות בקרב אוכלוסיות שאינן יכולות לממן בעצמן את הטיפולים הרפואיים הנדרשים.

בהקשר זה, הכירו את חברת Genworks Health הממוקמת בבנגלור. עם גיבוי פיננסי של חברות הענק וויפרו וג'נרל אלקטריק, החברה הצעירה שמה לה למטרה ליישם פתרונות טכנולוגים מרחבי העולם  מתחום בריאות ברת השגה ולהביא אותם לשוק ההודי.

בשיתוף פעולה עם הנספחות המסחרית בדלהי, הצגנו לחברה מספר פתרונות רלבנטים, ובסופו של תהליך החברה נכנסה לשת"פ אסטרטגי עם שתי חברות ישראליות מצוינות:

האחת, Menen Medical, עוסקת בין היתר, בתחום של טיפול בצהבת לתינוקות ומדידת פרמטרים רפואיים לתינוקות ללא צורך בלקיחת בדיקות דם. השנייה, MobileODT, עוסקת בטכנולוגיה לבדיקת סרטן צוואר הרחם, שעושה שימוש בטלפונים חכמים, ובכך מאפשרת בדיקות גם בכפרים נידחים יחסית.

תחום זה הולך וצובר תאוצה, ולאחרונה נראה כי גם שיעור הרווחיות והפוטנציאל למודל עסקי בר- קיימה גדלים בד בבד.

חברות ישראליות נוספות העוסקות בתחום בריאות ברת השגה מוזמנים ליצור קשר עם הנציגות המסחרית בבנגלור.

 

שי מוזס נספח כלכלי בנגלור, הודו

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי בנגלור, הודו, שי מוזס