יופי ישראלי עולה בטאיוואן

הטאייוונים מגלים מודעות רבה לשמירה על אורח חיים בריא בהיבטים של תזונה, כושר גופני וכן שימוש במוצרי טיפוח ויופי. בשנים האחרונות חלה עלייה במספר המותגים המקומיים של מוצרים טבעיים ואורגניים ומותגים דרמטולוגיים ובדומה לשוק הגלובלי גם בטאיוואן ישנה מגמה של חזרה לטבע ומוצרים המבוססים על צמחי מרפא צוברים פופולאריות. שיעורי הצמיחה של תעשייה זו גבוהים מאד ועומדים על קרוב ל – 14% בחמש השנים האחרונות.

המגמות הללו מהוות הזדמנות נפלאה לתעשייה הישראלית שמציגה מגוון רחב ביותר של מוצרים ומותגים עם ייחודיות ואיכות, מותגים המבוססים על המינרלים של ים המלח, מוצרים דרמטלוגים, מוצרים המבוססים על תרכובות ייחודיות של פירות וירקות, שמן זית ועוד.

התחרות בעולם הקוסמטיקה עזה! אבל יש לנו מוצרים מנצחים והמטרה העקרית הינה להגביר את המודעות לאיכות וליופי הישראלי ולפתוח את השוק הטאיווני למגוון שיש לנו להציע.

בכדי לעשות זאת החלטנו על אסטרטגיה משולבת, מחד ליצור את המודעות למותגים ולמוצרים ולישראל ובזאת ליצור ביקושים בשוק ומצד שני להביא את המוצרים לשוק להגביר את ההיצע: להיפגש עם סוכנים, מפיצים וקניינים ולהגיע למדפים וללקוחות.

(האולם בו התקיים האירוע במגדל המפורסם של טייפה: Taipei 101)

(ביקור ברשת חנויות הקוסמטיקה Cosmed ומפגש עם מנהלת השיווק)

ניצן פייקוב, מנהלת מח’ הקוסמטיקה במכון הייצוא גייסה 10 חברות מעולות: Emilia Cosmetics, H.B. Health & Beauty, Kedma, Lavido, Olea Essence, S.T. Health Line, Secret of Youth, See See, Spa Cosmetics ו – Talia Bio Cosmetics.

ואנו בנספחות הכלכלית של מינהל סחר חוץ בטאיוואן גייסנו אנשי מקצוע מעולים וביחד עם סנדי לי, קצינת הסחר שמטפלת אצלנו במוצרי הצריכה ואנוכי ארגנו יומיים אינטנסיביים של ביקורים ברשתות מובילות כגון Cosmed ו- Carrefour, פגישות עסקיות, מסיבת עיתונאים ממגוון כלי תקשורת ואירוע השקה עם כוכבי רשת, בלוגרים ומובילי דעת קהל בענף הקוסמטיקה הטאייווני ועוד.

(בלוגריות טאיוואניות מובילות מצטלמות באירוע ההשקה)

 

החברות קיימו למעלה מ-200 פגישות בתוכם 140 פגישות פנים מול פנים B2B עם שותפים פוטנציאליים לעבודה בטאייוואן

(מפגשי B2B עם קניינים,מפיצים ורשתות שיווק טאיוואניות)

כאשר גייסנו את המשלחת הבטחנו שטאייוואן הידועה כ”פורמוזה” – “האי היפה”, תהפוך יפה יותר. אנו מאמינים כי בקרוב נוכל לראות שיתופי פעולה עסקיים מוצלחים של חברי המשלחת ומגוון נוסף של מוצרי קוסמטיקה ישראליים על המדפים פה, בטאיוואן!

 

 

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל