הזדמנות בשוק המים הצומח של דרום מזרח אסיה

SIWW, תערוכת המים הגדולה ביותר בדרום מזרח אסיה, המתקיימת אחת לשנתיים בסינגפור, מתרחשת בעוד 3 חודשים וזו ההזדמנות האחרונה להירשם כמציגים בביתן הישראלי.

קצת רקע:
תערוכת SIWW היא תערוכת המים המשמעותית ביותר בדרום מזרח אסיה, אליה מגיעים מידי שנתיים למעלה מ-20,000 מבקרים מ-125 מדינות.

singapore water

שוק המים בדרום מזרח אסיה הוא עצום, עם למעלה מ-600 מיליון תושבים, צמיחה כלכלית מהירה לצד תהליכי עיור מואצים. נתון שמבטא היטב את הפוטנציאל של ענף המים בשוק הוא העובדה שעבור 140 מיליון תושבים באזור אין גישה למים נקיים.

השנה, ההיבט האזורי של התערוכה גם יבוא לידי ביטוי בפגישות שיתואמו לחברות בביתן.

מערך הניספחויות של מינהל סחר חוץ יתאמו בשיתוף עם מכון היצוא לחברות המשתתפות בביתן פגישות עם גורמים שונים מסינגפור, אינדונזיה, תאילנד ווייטנאם.

הביתן הישראלי ממוקם במיקום מצויין וההשתתפות מומלצת לכל החברות אשר מחפשות דריסת רגל בשווקים אלה.

כידוע, סינגפור היא מרכז לפעילות במדינות נוספות באזור ובנוסף לרשות המים הסינגפורית (PUB), אשר ידועה כבעלת פתיחות רבה לחדשנות ולבחינה של טכנולוגיות מתקדמות, יש בסינגפור חברות הנדסה גדולות אשר פועלות במדינות רבות במרחב האסייתי על פרויקטים שונים הנוגעים לתחום המים.

חברות המעוניינות להשתתף בביתן הישראלי מוזמנות לפנות אלינו במייל הבא- Singapore@israeltrade.gov.il , או להירשם ישירות דרך מכון היצוא כאן

צור קשר עם:

יואב סיידל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל