קרנות הון סיכון קוריאניות מגיעות לישראל בשביל לפגוש אתכם!

על פי נתוני האיגוד, במהלך שנת 2017 השקיעו קרנות ההון סיכון הקוריאניות סכום של כ- 2.2 מיליארד דולר. איך תדעו מה הן אפשרויות ההשקעה והמימון המתאימות לכם?

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה שמחה להזמין חברות הזנק (סטארטאפים) וקרנות הון סיכון מישראל לקחת חלק בסמינר ראשון מסוגו עם משקיעים מובילים וקרנות הון סיכון מקוריאה.

מדובר בפעם הראשונה שנציגות רחבה של כל קרנות ההון סיכון הקוריאניות מגיעה לישראל למפגש ישיר עם חברות ישראליות, הסמינר הזה מהווה הזדמנות נדירה ללמוד על אפשרויות השקעה ומימון מקוריאה ולקיים פגישות עסקיות עם משקיעים מובילים מקוריאה.

call for companies

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בקוריאה, Israel Advanced Technology Industries ואיגוד קרנות ההון סיכון הקוריאניות מזמינים אתכם להגיע אל סמינר ההשקעות הראשון מסוגו בישראל.

הסמינר יתקיים ביום שלישי, ה – 13 במרץ, בין השעות 14:00 -17:00, בתל אביב.

להרשמה לאירוע ולפגישות העסקיות היכנסו לקישור.

 

 

 

רוב החברות הישראליות מכירות את קוריאה בהקשר של חברות הטכנולוגיה הגדולות כגון Samsung, LG ו Hyundai. אבל לא הרבה יודעים שבקוריאה קיימת תעשיית הון סיכון חזקה ומגוונת.

תעשיית ההון סיכון הקוריאנית צומחת בעקביות כל שנה ומקבלת תמיכה רבה מתקציבי ממשלה, משקיעים מוסדיים ובנקים שרואים בקרנות כפלטפורמה לגיוון ההשקעות וללקיחת פוזיציה מסוכנת יותר.

תחומי ההשקעה העיקריים של קרנות ההון סיכון הקוריאניות הם תקשורת, תוכנה ומוליכים למחצה כמובן. אלה הם החוזקות של התעשייה הקוריאנית, אך, גם תחום הפארמה, ותחום הביוטכנולוגיה הוא תחום השקעה מהותי ואנו רואים פעילות רבה של הקרנות בתחום.

העניין בתחום הפארמה הוא בעיקר עקב המבנה הייחודי של שוק ההון הקוריאני והאפשרות לגיוס כספים בצורה נוחה לחברות בתחומים אלה.

(KVCA  (Korean Venture Capital Association הוא איגוד קרנות ההון סיכון שמאגד בתוכו 110 קרנות הון סיכון שמנהלות כ 18-מיליארד דולר. האיגוד משמש כגוף פיקוח וכן מקדם חקיקה ורגולציה בתחום ההון סיכון.

לפי נתוני האיגוד ב2017 קרנות ההון סיכון הקוריאניות השקיעו בסה”כ 2.2 מיליארד דולר וגייסו הון בסך של 4.1 מיליארד דולר.

הממשלה החדשה בקוריאה בוחנת הקלות ברגולציה במטרה ליצור סביבה ידידותית יותר לקרנות הון סיכון וכן לחברות ההזנק הקוריאניות, המהלך הוא חלק מהמדיניות הכלכלית של תמיכה בעסקים קטנים וחברות הזנק.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בסיאול פועלת רבות במטרה להביא השקעות זרות לישראל והמשלחת הנוכחית היא חלק מפעילות שמתבצעת בשנתיים האחרונות בתחום ההשקעות עם KVCA.

במשלחת הנוכחית קיימות מגוון רחב של קרנות הון סיכון עם קרנות קטנות וחדשות וכן הקרנות הגדולות והחזקות בקוריאה, לפניכם מספר דוגמאות:

Korea Investment Partners – בין הקרנות הגדולות והוותיקות בקוריאה. הקרן הראשונה (הוקמה ב1986) בשנת 2017 הם השקיעו כ154 מיליון דולר. לקרן השקעות פעילות בקוריאה, ארה”ב סין ואף בישראל. לאחרונה הם השקיעו במספר חברות ישראליות כגון Eloxx Pharmaceuticals, Kahr Medical

Softbank Venturesקרן השקעות שהוקמה בשנת 2000 בקוריאה כחברת בת של SoftBank Group, מאז ההקמה הם ניהלו כ13 קרנות והשקעות במעל 200 חברות הזנק. 30% מההשקעות הן מחוץ לקוריאה’ ו 45% מההשקעות בחברות בשלב מוקדם (early stage). לאחרונה השקיעו אף בישראל בחברת Innoviz Technologies  ביחד עם Samsung Catalyst.

KTB networksהקרן הראשונה שהוקמה בקוריאה ושעדיין פעילה. הקרן מתמקדת בתחום של מדיה, מובייל, מדעי החיים ותקשורת. ב2017 הם השקיעו כ130 מיליון דולר. במאי 2017 הקימו קרן השקעות ייעודית יחד עם ענקית האינטרנט הקוריאנית Naver, הקרן תפעל בתחום של audio content tech firms

אז אם אתם מחברות הזנק ישראליות או קרנות הון סיכון ישראליות ומתעניינים בשוק הקוריאני ורוצים להיחשף לתעשיית ההון סיכון הקוריאנית – הרשמו כבר עכשיו.

צור קשר עם:

שי פילר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל