הו ברצלונה ברצלונה, משלחת המובייל מטאייוואן בדרך אליך!

תערוכת Mobile World Congress- MWC  המתרחשת בברצלונה מידי פברואר הפכה זה מכבר לאחת מתערוכות “הבית” של תעשיית התקשורת/מובייל הישראלית. הביתן הישראלי  שנחשב לאחד מהביתנים הגדולים ביותר בתערוכה מרכזית זו. כבכל שנה, גם ב-2018 יובל הביתן הישראלי בשיתוף פעולה הדוק של מערך הנספחים הכלכליים של מינהל סחר חוץ ומחלקת ההייטק של מכון הייצוא.

מחלקת ההייטק במכון הייצוא מובילה את הגיוס, הניהול וההכוונה של החברות הישראליות ובפברואר 2018 צפויות להופיע בו 65 חברות!  חברות המכסות מגוון רחב של תחומים בעולמות המובייל בהם מציעה התעשייה הישראלית  פתרונות מעולים.

ומן הצד השני, הנספחויות והמשלחות הכלכליות של ישראל בעולם פועלות מול השותפים והלקוחות הפוטנציאליים בכדי שהחברות הישראליות תזכנה למפגשים עיסקיים איכותיים, מכל קצווי תבל.
הנספחים הכלכליים וציוותיהם מקיימים מגוון רחב של פעילויות לקידום החברות הישראליות על ידי הגעה לחברות מפתח במדינות השירות, קיום סמינרים מקצועיים, הפצת מידע עיסקי ושיווקי ועוד. אשתף אתכם במה שכבר הספקנו לעשות בטאייוואן לטובת העניין:

בשבוע החולף קיימנו רוד שואו פנימי בטייוואן. הצטרף אלינו מר רועי ברזילי, מומחה לתחום המובייל והתקשורת מטעם מכון הייצוא וביחד עם קצינת הסחר הבכירה בצוות הנספחות בטייפה, גב’ ג’ספר פאן, נפגשנו עם החברות המובילות בטאייוואן: שחקניות גלובאליות שהינן יעד נחשק לחברות הישראליות: HTC, CHT, ASUS, Compal, Taiwan Mobile .

(רועי ברזילי)

כמו כן קיימנו סמינר מקצועי במסגרתו הרצאתי על ישראל בכלל ועל החדשנות הישראלית בפרט, רועי נתן הרצאה יפה על הפתרונות שאנו הולכים להציג בברצלונה וג’ספר הסבירה בסינית כיצד לתאם בעזרתה פגישות עיסקיות עם החברות הישראליות. בסמינר נכחו כ-45 נציגים מארגונים וחברות שונות, ביניהם נציגי חברות מובילות דוגמת Foxcon, Acer, Lite-on, Winbond  ועוד.

לפנינו עוד כחודשיים של עבודה אינטנסיבית במסגרתה ננסה להתאים לכל אחת מהחברות מטאייוואן תוכנית פגישות פרטנית עם החברות ישראליות. הפגישות מתואמות על בסיס התאמה מקצועית במטרה לייצר הזדמנויות כלכליות משמעותיות. בנוסף לכך ג’ספר מצוות הנספחות תגיע לביתן הישראלי במהלך התערוכה בכדי להבטיח את קיום הפגישות כמתוכנן, לסייע בתדרוך החברות הישראליות  ולייצר הזדמנויות נוספות במהלך התערוכה.  גם בשנת 2018 אנו מתכננים לייצר עשרות פגישות איכותיות לחברות הישראליות עם החברות מטאיוואן!


(מימין לשמאל: רועי ברזילי וצוות הנספחות הכלכלית בטאיוואן: סנדי לי, ג’ספר פאן, קאי-טינג הונג ורן יחזקאל)

אם תכפילו את המאמץ של המשלחת הכלכלית בטאיוואן ב-43 משלחות כלכליות של ישראל בעולם הרי שתקבלו את ההסבר לאלפי הפגישות העיסקיות שמאורגנות לחברות הישראליות ב- MWC ברצלונה מידי שנה.

בהצלחה!

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל