הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

כנס יזמות גדול בהיידראבד – עם איוונקה טראמפ

פורסם ע"י , נספח כלכלי בנגלור, הודו , בתאריך 5 בדצמבר 2017

בשבוע שעבר התקיים כנס יזמות מרשים ביותר בשם Global Entrepreneurship Summit – GES בעיר היידראבד במדינת טלנגנה.

ראו: http://ges2017.gov.in/

המארגנים הראשיים GEN חברו יחד עם ממשלת ארה"ב וממשלת הודו, והצליחו לאסוף מגוון מרשים של 4000 יזמים וחברות מכל העולם לכנס גדוש בפעילות במשך שלושה ימים. אורחת הכבוד של הכנס היתה היועצת והבת של נשיא ארה"ב גב' איוונקה טראמפ.

הכנס עסק בסוגיות עכשוויות המעסיקות את הכלכלה העולמית, לרבות נושא המימון למיזמים טכנולוגיים, עידוד והגברת היזמות הנשית בעולם הסטרטאפים וניהול החברות, המעבר למיזמים עם השפעה חברתית רחבה ועם פוטנציאל רווחיות גבוה באותה עת.

במהלך הכנס, שמחתי לשמוע אנגלית במבטא ישראלי בפאנלים השונים ובשיחות הנטוורקינג. בפרט, בסיוע של גורמים שונים, משלחת של נשים יזמיות ישראליות מתחומים שונים השתתפה בכנס והשתלבה בתמה המרכזית של האירוע – תפקידן החשוב של נשים יזמיות בכלכלה החדשה.

לצד נציגים של סטארטאפים ישראלים צעירים כמו https://www.bonobo.ai/ , השתתפו גם נציגים של חברות בוגרות יותר כמו מובילאיי https://www.mobileye.com/ , ותרמו לשיח כל אחד בתחומו.

המשוב שקיבלתי הן מהחברות הישראליות והן מהקהל העולמי, הוא רצון רב לשיתוף פעולה בינלאומי, ובפרט ההכרה כי הודו היא מקום נהדר לפיתוח עסקי ולשילוב יכולות בתחום המו"פ.

חברות ישראליות המעוניינות לפעול בהודו מוזמנות להיות בקשר עם הנציגות המסחרית בבנגלור.

 

שי מוזס נספח כלכלי בנגלור, הודו

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי בנגלור, הודו, שי מוזס