הזדמנות לחברות הייטק ישראליות – תוכנית LEAP למתמחים Phd מטאיוואן

משרד המדע והטכנולוגיה של טאיוואן מזמין חברות ישראליות מתחום ההיי טק להשתתף בתוכנית (LEAP (Learn Explore Aspire Pioneer להכשרה של אנשי טכנולוגיה מטאיוואן. תוכנית  LEAP נועדה לסייע לבעלי תואר שלישי טאיוואנים, צעירים ומוכשרים בתחומי המדע וההנדסה, להתמחות בחברות ישראליות, צרפתיות ואמריקאיות לתקופה של 6-12 חודשים. מטרת התוכנית לאפשר לבוגריה להתנסות בעבודה בחברות חדשניות ולחדד את הידע הטכנולוגי, החשיבה האסטרטגית וחוש היזמות המאפיינים את החברות הישראליות. התוכנית מיועדת לאזרחי טאייוואן, צעירים, בעלי דוקטורט (עד גיל 40).

חברות חדשניות וחברות סטארט אפ מבטיחות יכולות להציג מועמדותן כחברות מארחות למשרד המדע הטאיוואני. חברה מארחת אשר תאושר בתוכנית תגיש את תיאור המשרות המבוקשות על ידה ותבחר את המועמדים המתאימים אשר יוזמנו ל – 3 ימים של מחנה אימונים לאחריהם יבחרו המועמדים הסופיים. מועמד שיימצא מתאים להשתתף בתוכנית כמתמחה, ישתתף בה במשך תקופה של עד שנה בחברה המארחת, כאשר משרד המדע הטאיווני מממן את הוצאותיו בעלות של עד 50 אלף דולר ארה”ב.

מצד החברה הישראלית התועלת העיקרית היא ביצירת ראש גשר לטאיוואן. המתמחה יוכל לשמש כמאיץ לקידום העסקים עם שוק חשוב זה, מעבר לעובדה שבשנה שבה הוא יתמחה בחברה הוא ייתן את תרומתו גם בהיבט המקצועי/טכנולוגי בגין השכלתו והרקע ממנו הוא מגיע.

חברות המעוניינות לשמש כחברות מארחות מתבקשות להעביר בקשות בהקדם (תחילת חודש ספטמבר) באמצעות מילוי שאלון לאיתור מועמדים.

לשאלות ומידע נוסף צרו קשר בדוא”ל:   leap@stpi.narl.org.tw

(ההזדמנות המוצגת כאן מובאת לידיעת החברות הישראליות ולשיקולן בלבד, הנספחות הכלכלית בטייפה איננה חלק מהתוכנית או שותפה בהליכי קבלת ההחלטות בה)

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל