חברות פינטק: פסטיבל הפינטק של סינגפור יוצא לדרך

פסטיבל הפינטק השני של סינגפור מעלה הילוך בהכנות! הפסטיבל יתקיים בתאריכים 13-17/11 ואנחנו מקווים לראות נציגים ישראלים רבים מגיעים להשתתף בחגיגה הגדולה שתכלול כ- 30,000 אורחים מכל רחבי העולם המגיעים מ- 60 מדינות שונות בדגש על מדינות אסיה פאסיפיק. האירוע הנו ביוזמת הבנק המרכזי של סינגפור, MAS, אחד הבנקים המרכזיים המוערכים והמכובדים בעולם, בשיתוף איגוד הבנקים של סינגפור ABS. נגיד הבנק המרכזי, מר ראבי מנון, ביקר בישראל וידוע כחובב גדול של טכנולוגיה, וטכנולוגיות פינטק בפרט. הפסטיבל הוא חגיגה של מספר אירועים שונים שמשולבים יחדיו לכנס, תערוכה ופעילויות שונות שמטרתן לייצר אירוע מולטי דיסצפילינרי שיביא יחדיו מקבלי החלטות ורגולטורים, חברות בוגרות, סטארטאפים ואנשי אקדמיה לדון בהתפתחויות בעולם הפינטק שמתרחשות בשנים האחרונות ביתר שאת. מעבר לכנס ולתערוכה יתקיים גם יום Hackelerator, בו ידגימו חברות סטארט אפ את הפתרונות והמוצרים שפותחו באקסלרטורים שונים בסינגפור, וכן יתקיים אירוע הענקת הפרסים לחברת הפינטק החדשנית ביותר MAS fintech awards. אירוע למשקיעים וסמינרים מקצועיים יתקיימו ביום האחרון לאירוע 17/11.

GLOBAL FINTECH HACKELERATOR – 20 קבוצות פיינאליסטיות יתקבלו לתחרות ויקבלו 20,000 דולר סטיפנדיה ממארגני האירוע, בנוסף למנטורינג וגישה ללקוחות פוטנציאלים ומשקיעים. הפרס עצמו לזוכים הוא 150,000 דולר. ניתן להגיש בקשות להתמודדות עד לתאריך 15.07, וועדה תבחר את עשרים הפתרונות מעניינים וחדשניים ביותר והם יתחילו בעבודה של 12 שבועות שתסתיים בדמו דיי שיתקיים ב- 16/11. בסיום הדמו דיי יודיעו על הזוכים בתחרות (סך הכל שלושה זוכים). נשמח לסייע לחברות שרוצות להתמודד לקבל מידע נוסף על תנאי התחרות.

מעבדות החדשנות של החברות הבאות יפתחו את שעריהן לכל המשתתפים באירוע ויאפשרו ללמוד על פעילות המעבדות השוטפת בסינגפור, יציגו פתרונות ויאפשרו הזדמנות להציץ אל האופציות של חברות ישראליות לקחת חלק במעבדות אלו: ANZ, Aviva, DBS, OCBC, VISA, UOB, Standard Chartered, PayPal, Mastercard, HSBC, AXA ועוד.  מספר חברות ישראליות הן בוגרות התכניות וכבר משתתפות פעילות בסצנת הפינטק המקומית.

אם אתם מעוניינים להשתתף או לקבל עוד פרטים על הפסטיבל וההזדמנויות השונות בו אנא צרו עמנו קשר.

 

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל