הזדמנות לחברות ישראליות לחקור את הפוטנציאל העסקי בסין: אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת Tongji (שנגחאי)

במסגרת סמינר משותף לאוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת Tongji בשנגחאי, מציעות האוניברסיטאות לחברות ישראליות עבודת ייעוץ שתתבצע ע"י מנהלים מנוסים אשר מסיימים תואר MBA בינלאומי בשתי האוניברסיטאות.
עבודת הייעוץ מתבצעת ע"י 3-4 קבוצות דו לאומיות, כאשר כל אחת מהן מורכבת מ- 2-3 סטודנטים מתכנית ה- MBA הבינלאומית באוניברסיטת חיפה וכן 2-3 סטודנטים מתכנית ה- MBA בבית הספר לכלכלה וניהול באוניברסיטת Tongji בשנחאי, מהאוניברסיטאות המובילות בסין. העבודה תתבצע במסגרת סמינר משותף של שתי תכניות MBA בינלאומיות אלה.
חלק מהקבוצות יעבדו על פרויקטים שהזמינו חברות ישראליות אשר מבקשות להחדיר או להרחיב את פעילויותיהן בשוק הסיני עם חברות סיניות. קבוצות אחרות יעבדו על פרויקטים עבור חברות סיניות אשר מעוניינות לחזק את קשריהן עם חברות ישראליות, ע"י יוזמות משותפות או אפשרות רכישה.
עבודת הקבוצות הדו לאומיות תכלול איסוף וניתוח של נתוני רקע רלוונטיים, ראיון מנהלי חברות בישראל ובסין, ניתוח נתונים עסקיים רלוונטיים, תכנון והצעת פתרונות עסקיים חלופיים, כתיבת והצגת דוחות – כולם בפיקוח צמוד של מנהלי סמינר סינים וישראלים. חברה אשר מזמינה פרויקט, מוזמנת לפקח על העבודה של הקבוצה הדו לאומית בזמן אמת במהלך שלב ההכנה (מאי-יוני 2017) ובמהלך תקופת המחקר (יוני-דצמבר 2017).
נציג החברה המזמינה יוזמן להצטרף להצגה הסופית של הפרויקט. כל קבוצה תחתום על הסכם שמירת סודיות.

הזמנת פרויקט ייעוץ MBA 2017
* חברות אשר מעוניינות מתבקשות לאשר את השתתפותן עד לתאריך 5.5.17
* חברות אשר הפרויקט שלהן התקבל, יספקו את פרטי הפרויקט עד לתאריך 10.5.17
* בחודש מאי 2017, פרופ' שלום שירמן, ראש תכנית ה- MBA הבינלאומית באוניברסיטת חיפה, יציג את הפרויקטים הישראלים לשותף הסיני
* בסוף שנת 2017, יוקצו הקבוצות שיהיו אחראיות על כל פרויקט
* הקבוצה תיצור קשר עם החברה כדי לקבל את כל המידע הנחוץ אשר יאפשר לה להתחיל לעבוד על הפרויקט.

הפרויקט כרוך בתשלום מצד החברה המזמינה לצורך כיסוי תקורת האוניברסיטה והוצאות ישירות של הסטודנטים.
חברות ישראליות אשר מעוניינות להזמין פרויקט ייעוץ MBA מתבקשות לשלוח מייל לפרופ' שלום שירמן (ראש תכנית ה- MBA הבינלאומית) לכתובת: chalomabrod@hotmail.com
או ליצור קשר טלפוני במס' 052-7200815. כמו כן, ניתן ליצור קשר גם עם מיטל דבש במס' 052-5859509.

צור קשר עם:

אופיר גור

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל