נכנס יין יצא סיפור…טאייוואן!

יין ישראלי בטאייוואן

זוכרים שסגרנו את 2016 עם משלחת של קנייני יין לישראל (ראו בקישור הבא). אז הם ממש התלהבו!

המשלחת עליה ניצחו יערה שימעוני מנהלת ענף היין במכון הייצוא וסנדי לי מצוות הנספחות הכלכלית בטאייוואן, חזרה מלאת רשמים והערכה לאיכות הישראלית. בימים אלו מתנהלים מגעים עם חלק מהיקבים אותם פגשו הקניינים ונחתמות עיסקאות לייצוא מותגים נוספים לטייוואן.

ביום רביעי 29/3/2017 קיימנו בטייפה אירוע אקסלוסיבי הנוגע ליין ישראלי וייחודיותו בשיתוף עם לשכת המסחר ישראל טאיוואן. באירוע נכחו כ-100 אורחים ועיתונאים, 4 מפיצים של יין ישראלי הציגו להם את המותגים השונים, ביניהם: יקבי גולן, ברקן, טפרברג, תישבי ועוד

ארבעת המפיצים הופיעו בפני הקהל וכל אחד העביר מצגת בת כ-15-20 דקות בה תיאר את היינות אותם הוא מפיץ בטאיוואן והייחודיות שלהם, כמו גם רקע על שוק היין הישראלי.

כאן הייתה טמונה ההפתעה הגדולה של האירוע, הידענות הרבה שהציגו הקולגות בטייפה על היסטוריית היין שלנו כולל יקבים קדומים, פעילותו של הברון רוטשילד במאה ה-19 וכניסת טכנולוגיות חדשות בשנות ה-90 של המאה ה-20 הייתה ממש מרתקת. אין ספק ששלחנו ארצה אנשי עסקים רציניים ולא פחות מיכך תלמידים חרוצים!

בתום האירוע התקיים אירוע טעימות יין ששיחרר את כולם ושלח אותם הבייתה מחוייכים ומבושמים כשהם ממתינים לארוע היין הגדול שיתקיים בחודש יוני 2017.

אז כדי שתכירו את הפרטים, אנו מקימים ביחד עם מכון הייצוא הישראלי ביתן יין ישראלי גדול בתערוכת Wine & Gourmet Taipei. הביתן יכלול מגוון יינות מ – 15 יקבים ישראלים וכן סומלייר יין בכיר מישראל, אשר יגיע על מנת לעזור לנו לנצח על התזמורת.

רגע לפני שסיימנו את הארוע הצטלמנו, פיטר צאיי, יבואן יינות גולן וברקן ואנוכי לטובת כתבה בעיתון טאייוואני…ראו בקישור הבא

לחיים!

 

 

 

 

 

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל