אירוע חדשנות בסינגפור UNBOUND INNOVFEST – אתם מוזמנים!

בתאריכים 3-4 במאי יתקיים בסינגפור פסטיבל חדשנות בשם UNBOUND INNOVFEST

האירוע מנוהל על ידי ממשלת סינגפור ובעיקר אוניברסיטת NUS , האוניברסיטה הלאומית של סינגפור, וכן משרד התקשורת המקומי באמצעות גוף IDA. יו”ר משותף לכנס הוא יוסי ורדי שמביא עמו שנים של הפקות וניהול פסטיבלי חדשנות ברחבי העולם, ובישראל מוכר בין אם כגורו השקעות ובין אם כמייסד פסטיבל DLD המוצלח. הגרסה הסינגפורית קצת פחות תוססת אמנם, אבל בשלוש השנים בהן הפסטיבל מתקיים נוטלים בו חלק אלפי אנשים, הן מסינגפור והן מרחבי העולם.

הנספחות הכלכלית בסינגפור מגייסת חברות להשתתף בפסטיבל ומציעה להם הן שטח תצוגה בתערוכת הכנס, השתתפות (אם יבחרו בכך) בכנס צד שנארגן יחד עם יוסי ורדי במהלך הכנס שיהווה זרקור רק על החדשנות הישראלית, וכן נתאם פגישות B2B בעיקר עם תאגידים ואנשי ממשל סינגפורים. העדיפות היא לחברות מהתחומים הבאים: טכנולוגיות בעולם הפרסום והשיווק, בריאות דיגיטלית, AR, VR, רובוטיקה, 3D.

ההמלצה שלנו היא לחברות שנמצאות כבר בסינגפור, רואות את סינגפור כשוק יעד שלהן או מגיעות מאליו לסינגפור בחודש חודשיים הקרובים, ליטול חלק באירוע שלרוב הוא ססגוני, שמח ומלא בהזדמנויות מקומיות. לגבי הזדמנויות אזוריות קשה לנו כרגע לאמוד את גודל ההזדמנות אבל בדרום מזרח אסיה כמו בדרום מזרח אסיה, הקשרים והנגזרות של קשרים אלו, אף פעם לא מקומיים.

למידע ופרטים נוספים אנא צרו קשר עמנו בתגובה לבלוג או במייל : singapore@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל