רפואה דיגיטלית ב +Garage: הזדמנות בטאיוואן

טאיוואן מצויה בראש המדדים החברתיים בעולם בהיבטים של איכות החיים כמו גם רמת השירותים הרפואיים המסופקים לתושביה. מיטב המותגים והמוצרים בעולם נמכרים בטאיוואן וגם המוצרים הישראלים מוצאים דרכם לשוק מפותח זה, פעמים רבות בעזרת הנספחות המסחרית והצוות המקומי שלנו.

סקטור הציוד הרפואי הינו אחד מעמודי התווך של התעשייה הישראלית ואחראי לייצוא של מיליארדי דולרים, לאור זאת יתקיים בישראל בשבוע הבא אירוע הדגל לסקטור הציוד הרפואי, תערוכת Med In Israel אליה נביא משלחות מרחבי העולם. גם מטיוואן תגיע בהובלתנו משלחת של 11 חברות ובתוכם 3 מנהלי בתי חולים כמו גם מפיצים וסוכנים. כולם מגיעים במטרה לבחון את התעשייה והיכולות הקיימות בישראל לאתר שיתופי פעולה ומוצרים מובילים, בתקווה כי הדבר יסייע לקידום החברות שלנו.

אחת הנישות המעניינות בעולם הציוד הרפואי הינה הרפואה הדיגטילית, Digital Health ,אשר תופסת תשומת לב רבה בטאיוואן. אתמול פירסם המאיץ הטיוואני +Epoch Foundation- Garage את תוכניתו לשנה זו: Startup Global Program 2017 .

במסגרת הקול הקורא שהתפרסם יאותרו כ-10 עד 15 סטארט אפים מעולם הרפואה הדיגיטלית להן יציע ה”גארג’+” ביקור בין 10 ימים בטאיוואן בין התאריכים 22/5/2017 ועד 2/6/2017, כולל מימון מלא לטיסות ומלונות. הביקור יכלול חשיפה ממוקדת לחברות המקומיות, למשקיעים טאיוואנים וליצרנים מקומיים ויינתן סיוע גם בקיום פגישות עיסקיות והיכרות עם השוק הטיוואני בכללותו.

אין ספק כי מדובר בהזדמנות חשובה לחברות צעירות להיחשף לשוק הטיוואני כבר בשלב מוקדם ולסייע לסטארט אפ להגיע ללקוחות ולשותפים עיסקיים פוטנציאליים בהקדם. אנו נשמח לראות נוכחות ישראלית בולטת  בין החברות הזוכות שתוכלנה להינות מהזדמנות יחודית זו.

Startup Global Program1

הפניה היא לסטארט אפים מהעולמות הבאים:

Digital Health sector including genomics and sequencing, analytics and big data, wearables and biosensing, telemedicine, digital medical devices, population health management etc.

זוהי השנה הרביעית שבה התוכנית הזו מופעלת בטאיוואן על ידי המאיץ ועל פי הסטטיסטיקה שהם מפרסמים, מתוך 33 חברות שביקרו במסגרתה, שליש ממשיכות לקיים ממשקים עיסקיים ברמה זו או אחרת. כמובן שגם הנספחות המסחרית הישראלית בטאיואן תסייע לחברות שתגענה לבקר כאן לאתר עוד הזדמנויות עסקיות.

אני ממליץ לקרוא בקפידה את המידע המצורף בלינק הבא: www.garageplus.asia/en/sgp  ולהגיש את הבקשה לא יאוחר מיום 26/3/2017 על מנת להגביר את סיכוייכם להצטרף לתוכנית ייחודית זו של הגארג’.

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל