הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

הכוכב הבא גרסת הודו

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- מומבאי, הודו , בתאריך 6 בפברואר 2017

בתחילת חודש עלתה לאוויר הגרסה ההודית של "הכוכב הבא"

התוכנית הראשונה בהודו בה הצופים משתתפים בזמן התוכנית ומצביעים בזמן אמת עבור המתחרים. כמו בארץ, המסך עולה לאחר ש 70% מהמצביעים אהבו את הביצוע.

טרם התוכנית עלתה, כמאות אלפי צופים הורידו את האפליקציה של התוכנית והצפי הוא כי מיליוני איש יורידו את האפליקציה, מדובר במספר גדול ועוצמתי.

לא מדובר כאן בפורמט הישראלי הראשון שהופק בסדר גודל כזה בהודו , בחודש נובמבר עלתה לאוויר הגרסה ההודית לסדרה חטופים, אשר הושקעו הרבה כספים בהפקתה.

עולם המדיה בהודו הינו תחרותי מאוד, קיימים מאות ערוצים ומספר חברות טלוויזיה אשר מחפשות לחדש וליצור מחויבות של הצופים לתוכן שלהם. חברות ההפקה ורשתות הטלוויזיה מחפשות תסריטים מעניינים  ועם העלייה של כוכב הבא, אשר מהווה שילוב של תוכן וטכנולוגיה חדשנית, מגיעה ההבנה כי צריך למצוא דרכים על מנת ליצור יותר מחויבות של הצופה לערוץ והתשובה לכך היא טכנולוגיה.

בתאריכים ה 21-23.3 מתקיים כנס FICCI FRAMES, הכנס מכוון לתעשיית הטלוויזיה והקולנוע ההודית ומשלב בתוכו תכנים מעולמות התוכן והטכנולוגיה. לאירוע מגיעים מקבלי החלטות מהתעשייה על מנת לשמוע על התפתחויות בתחום.

 

frames-2015

 

מארגני התערוכה מעוניינים להביא לקהל האירוע מידע על טכנולוגיות חדשניות בתחום, חברות המעוניינות לקחת חלק באירוע זה מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית במומבי.

דנה נהרי נספחת כלכלית- מומבאי, הודו

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- מומבאי, הודו, דנה נהרי