חברות סייבר- אתן לא רוצות לפספס את זה!

הנספחות המסחרית בסינגפור בשיתוף מכון היצוא מזמינים אתכם להצטרף למשלחת סייבר שתתקיים בתאריכים 05-07 בחודש אפריל בסינגפור.

תכנית הביקור מלאה וכוללת את כל הלקוחות הפוטנציאליים והגופים הרלוונטיים בסינגפור: החל ממטה הסייבר הממשלתי CSA, המשך באיגוד הבנקים הסינגפורי ABS אשר ביקר בארץ לפני כשנה, וכלה ב certis cisco חברת האבטחה המקומית (חברה בבעלות המדינה) שמנהלת את מרבית מערכי האבטחה בסינגפור ומערכים אחרים ברחבי אסיה. כמו כן נקיים אירוע עם משקיעים לאלו מביניכם שמגייסים או בדרך לגייס כסף, אירוע עם חברות SME וחברות אחרות מקומיות בשיתוף עם משרד עו”ד מקומי ואחת מחברות הייעוץ וראיית החשבון הגדולות בעולם. גם קבלת פנים אצל השגרירה נצליח לדחוס לתכנית הביקור העמוסה.

הרישום מתבצע על ידי מכון היצוא ביחידת הסייבר (אחיעד ויערה) ולאור הציפיות לרישום מוגבר ניאלץ לבחור את החברות בקפידה על פי מידת התאמתן לדרישות המקומיות.

המלצתנו היא להגיע לסינגפור ב- 04/07 וכי בכל יום משלושת ימי הביקור יהיו שני אירועים עם הגופים השותפים לביקור המוזכרים מעלה. כל אירוע יהיה אינטימי ויכיל 50 אנשים לכל היותר, כל חברה תציג במשך5-10 דקות את המוצר שלה ולאחר מכן תקיים פגישות עם המקומיים.

חברות שמבקשות לקבל מידע נוסף או מתעניינות בשוק הסייבר הסינגפורי (הלוהט!!) מוזמנות ליצור עם הנספחות הכלכלית קשר.

 

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל