טייוואן-סיפור עם תמונות: שת”פ עם איגוד היבואנים והיצואנים של טייפה

איגוד היבואנים והיצואנים של טייפה.

ביום חמישי 22/12/2016 קיימנו בטייפה אירוע משותף לנציגות הכלכלית ולארגון היצואנים והיבואנים של טייפה. ארגון גג המאגד בתוכו למעלה מ-5,000 חברות ופעיל מאד בתיאום וארגון משלחות של יצואנים ויבואנים, באיתור מפיצים ובשת”פ כלכלי. לנו, כנציגות ישראלית שעיקר תפקידה הוא לסייע בהקמת מערכות הפצה וצינורות שיווק ליצואנים הישראליים, כמו גם לבנות קשרים אסטרטגיים לטווח ארוך, ארגון זה הינו שותף חשוב ביותר.

למעשה, כשבועיים לאחר הגעתי לטייוואן, באוגוסט 2016, הוזמנתי ביחד עם ראש הנציגות של משרד החוץ בטייוואן, מר אשר ירדן לארוחת ערב שיזם המזכיר הכללי של הארגון. במסגרת אותה פגישה סיכמנו כי חייבים לקדם את הקשרים בינינו לבינם ולהגביר את החשיפה לכלכלה הישראלית ולמוצרים הישראליים בקרב החברות הטייואניות.

במסגרת הסמינר שקיימנו, הצגנו לכ-70 נציגים טיייואנים את הכלכלה הישראלית לגווניה. פתחתי בסקירה של הכלכלה הישראלית, השוואה המלמדת על הדמיון היחסי: שתי מדינות קטנות כאשר אוכלוסיית ישראל הינה כשליש מאוכלוסיית טייוואן, שיטחה של ישראל כשני שלישים משטחה של טייוואן, מאידך שתיהן מצטיינות בתחומים שונים ובחלקן יש להן הובלה עולמית. החדשנות הישראלית המוצאת ביטויה ברעיונות, מוצרים וטכנולוגיות חדשניות והפוטנציאל הגבוה לשת”פ.

6Import Export22.12.2016

אחריי הציגו שלושת קצינות הסחר שלנו בטייפה את הסקטורים עליהן הן אחראיות.

גב’ ג’ספר פאן הציגה את סקטור התקשורת וסקטור הסייבר כמו גם את סקטור המים של ישראל:

7Import Export22.12.2016

גב’ אלזה שייה, הציגה את סקטור הציוד הרפואי ומדעי החיים ואת סקטור החקלאות:

3Import Export22.12.2016

גב’ סנדי לי, הציגה את עולם מוצרי הצריכה, את ענפי המזון, היין והקוסמטיקה:

2Import Export22.12.2016

 

כל אחת מקצינות הסחר הציגה את הפעילויות המרכזיות עליהן נעבוד ב-2017 וזרעה את הזרעים לשיתופי פעולה נוספים מול החברות המקומיות, מהלכים שיובילו ליצירת הזדמנויות וסיוע לחברות הישראליות. מלבד הנחת תשתית עבודה לשנה הבאה חשוב שנזכור כי הנספחות המסחרית עומדת לרשות היצואנים לאורך כל השנה ללא תלות באירועים כלשהם!

בתום הסמינר ולאחר שראש הנציגות ממשרד החוץ ונשיא לשכת המסחר טייוואן-ישראל ברכו. הודיעו לנו ראשי הארגון כי התרשמו עמוקות מהכלכלה הישראלית ומהפוטנציאל הכלכלי וסוכם עקרונית על הגעת משלחת של ראשי הארגון עם משלחת עסקית לישראל במהלך שנת 2017, אנו נמשיך ונעדכן !

 

 

 

 

צור קשר עם:

רן יחזקאל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל