שנה חדשה והפתעות בה רבות. סינגפור ואינדונזיה מזמינות אתכם. לא תבואו?!

לכל אלפי קוראי הבלוג שלנו, אני שמחה לבשר על הפעילויות המתממשות ובאות במחצית הראשונה של 2017.

ולא רק. הרבה דברים קורים בצד השני של הגלובוס, הרחק מהעין הישראלית. מומלץ לקרוא, לגזור ולשמור!

סינגפור:

בפברואר יגיע לביקור רשמי בסינגפור ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, זו הפעם הראשונה שראש ממשלה ישראלי מכהן יבקר בסינגפור. הביקור ילווה במשלחת עסקית שמתגבשת בימים אלו ומי שמעוניין מוזמן לכתוב אלינו לקבלת פרטים נוספים.

במרץ אנו מתכננים להביא משלחת של מפיצים ומשקיעים לתערוכת MED IN ISRAEL שתתקיים בתל אביב. אם אתם מחפשים דרכי הפצה, נציגים ומשקיעים בסינגפור אנא צרו עמנו קשר.

באמצע מרץ אנו מתכננים אירוע השקעות בסינגפור, ואליו אנו קוראים לחברות שנמצאות בשלבי גיוס כסף ומעוניינות להחשף לקאדר מסחרר של משקיעים מדרום מזרח אסיה לשים פעמיהם לסינגפור ולהשתתף באירוע, שיכלול תיאום פגישות אישיות על ידי משרדנו. אנו מקווים לפרסם בקרוב פרופיל מתאים לחברות כמו גם המשקיעים המשתתפים ומציעים לכל חברה שמתכננת לגייס כסף אפילו בשלהי 2017 להתחיל לבנות את מערכות היחסים הנדרשות עם המשקיעים האסייתים, שכידוע, לוקחים את הזמן על מנת לייצר TRUST עמכם.

באפריל אנו מתכננים משלחת חברות סייבר שתשתתף בכמה אירועים תוססים עם שותפינו בסינגפור- איגוד הבנקים הסינגפורי,STARHUB, interpol, אירוע עם משקיעים רלוונטיים ועוד. האירועים יהיו קטנים יחסית ואינטימיים על מנת לאפשר מפגש בלתי אמצעי עם כל הגורמים הרלוונטיים בממשלת סינגפור והסקטור הפרטי.

במאי תתקיים תערוכת קומיוניקאסיה עם טוויסט קל בעלילה ובדגש על חברות SMART HOME/SMART CITIES ולא רק מדיה ותקשורת כבעבר. יחד עם מכון היצוא נגייס את החברות לביתן שנקים בצוותא זו השנה השמינית ברציפות. על התערוכה עובדים עמנו נספחים מכל האזור: תאילנד, וויטנאם, פיליפינים, הודו וכן יועצים ממוקדים מאינדונזיה.

ביולי נשתתף בתערוכת האינטרפול שוב בשיתוף עם מכון היצוא ובהקמת ביתן לאומי. חברות מתחום ה HLS והסייבר מוזמנות לפנות למכון או אלינו במידה ומעוניינת להשתתף. התערוכה מתאפיינת בהשתתפות של מקבלי החלטות בכירים מאוד מכל העולם.

אינדונזיה:

משלחת של חברות תוכנה תצא לאינדונזיה באמצעות יועץ שיתאם פגישות עם אופרטורים ואינטגרטורים בארכיפלג האדיר. המשלחת תצא יחד או לחוד. כל חברה לבדה או יחד – תלוי בנסיבות וברצון החברות. פעילות זו תתחיל כבר בחודש פברואר הקרוב.

במהלך המחצית הראשונה של השנה נקיים שני אירועים בארץ בדגש על אינדונזיה: סמינר לחברות מים יחד עם יועץ אינדונזי אשר יעביר מידע קריטי לחברות שמעוניינות לפעול במדינה וגם יבקר באתרי החברות הישראליות ויעריך את מידת התאמתן ויכולתן לפעול במדינה. בנוסף, נקיים יחד עם מכון היצוא סמינר בסיסי: “איך לעשות עסקים באינדונזיה” כדי להעביר את הידע שהצטבר בנספחות בשלוש השנים האחרונות עם דגשים על מה ואיך פועלים בה.

משלחת חברות מים תצא למדינה בתקווה במחצית השנייה של 2017. בנוסף אנו מתכננים לקיים פסגת עסקים ראשונה בין אנשי עסקים אינדונזים וישראלים בבאלי, ועוד ועוד.

בפינת החדשות הטובות: הליך ויזות לאנשי עסקים פועל כסדרו, ובשנת 2017 האינדונזים יאפשרו כניסה גם לתיירים ישראלים אינדיבידואלים (עם מגבלות מסוימות).

עוד פרטים על ההזדמנויות באינדונזיה, המצב הכלכלי המצוברח בסינגפור ובכלל על החיים במדינות ללא מהפכות פוליטיות, בפוסטים הבאים.

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל