מספר מקומות מוגבל להשתתפות בתערוכת רכב ביפן בינואר 2017

חברות ישראליות מוזמנות להשתתף בתערוכת רכב ביפן שמתקיימת בינואר הקרוב-17-20.1.2017

ב-17.1, נקיים מפגשים עסקיים במתכונת של “יום טכנולוגיה” אצל אחת מיצרניות הרכב ו/או יצרניות המשנה הגדולות ביפן. אישור סופי לזהות החברה יינתן בהקדם.

במסגרת תערוכת Automotive World Japan שתתקיים בין התאריכים 18-20.1, במסגרת ביתן ישראלי אשר יוקם בתערוכה, יתואמו מראש פגישות עסקיות בין המשתתפים מישראל לבין יצרניות רכב ויצרניות משנה.

לפרטים נוספים ולהרשמה נא ליצור קשר במייל: sagive@export.gov.il

עלויות:

חברי מכון היצוא: 250$ ארה”ב;

מי שאינו חבר: 700$ ארה”ב.

המחיר אינו כולל הוצאות טיסה, לינה וכלכלה

תחום הרכב ביפן:

יפן הינה מעצמת על בתחום הרכב והיא מרכזת בתוכה פעילות של מספר חברות ענק כמו טיוטה, מיצובישי, הונדה, מאזדה, ניסאן, סוזוקי, סובארו וכן יצרנים וספקים המשתתפים בתהליך הייצור של המכוניות וחלקים. חלק גדול מתעשייה זו נמצא במרכז יפן יחד עם מפעלים נוספים אשר עובדים על חלקים לתעשיית החלל באירופה ובארה”ב.

יפן היא יצרן הרכב השלישי בגודלו בעולם אחרי סין וארה”ב, עם ייצור של 9.5 מיליון מכוניות, ומאז 2012 טיוטה היא יצרן הרכב הגדול בעולם. יפן היא מובילה עולמית בתחום הרכבים ההיברידיים לשימוש פרטי והדגמים המובילים (פריוס וסיוויק) מיוצרים על ידי חברות יפניות. חברות ישראליות רבות הן ספקיות ישירות וספקיות משנה לתעשיות הרכב באירופה ובארה”ב וגם שחקניות בשוק חלקי החילוף, אך למרות זאת היצוא הישראלי בענף זה ליפן כיום הוא זניח.

צור קשר עם:

נועה אשר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל