איך אומרים חטופים בהינדי

Bandi Yuddh Ke = Prisoners of War

שבוע הבא עולה לאוויר בערוץ הטלוויזיה Star Plus  הגרסה ההודית של הסדרה חטופים.

הסדרה בוימה על ידי במאי בוליווד הידוע ניקיל אדוואני.

התסריט של הסדרה הותאם לקהל ההודי, ומתייחס למלחמה עם פקיסטן , מדובר בשני חיילים הודים אשר היו שבויים במשך שבעה עשרה שנה בצד הפקיסטני, וחוזרים הביתה אחרי תקופה ארוכה זאת. (הטריילר של הסדרה בגרסה ההודית: https://www.youtube.com/watch?v=ZwQJMat_KjA)

בדומה לגרסה ישראלית החיילים חוזרים למשפחות שלהם אחרי שנים ארוכות ומנסים להמשיך מהיכן שעזבו, כל זאת בזמן שסוכן ממשלתי מנסה לגלות מה הסודות אותם הם מסתירים .

מדובר באחת מסדרות הטלוויזיה המושקעות בשנים האחרונות, פרט למשאבים שהושקעו בסדרה, גוייסו שחקנים מהשורה הראשונה של תעשיית הסרטים בבליווד.

POW

התחרות בתעשיית הטלוויזיה גוברת, עם עליה במשתמשי הטלוויזיה והאינטרנט קיימת תחרות רבה יותר על קהל הצופים. רשתות הטלוויזיה מבינות כי הן צריכות להביא לקהל תוכן איכותי וטכנולוגיה שיתנו ערך מוסף עבורם, כל זאת כמובן כדי ליצור רייטינג גבוה יותר לערוצי הטלוויזיה שלהם (לכל חברת טלוויזיה יש מספר רב של ערוצים). לכן רשתות הטלוויזיה משקיעות יותר משאבים בתוכן וטכנולוגיות (כחלק מחיפוש אחר תוכן איכותי אף הגיעו שתיים מרשתות הטלוויזיה הגדולות בהודו לארץ בחודש ספטמבר).

מגמה נוספת מאוד מעניינת שקורת כתוצאה מכך, הינה מעבר של שחקנים ובמאים מתעשיית הסרטים לתעשיית הטלוויזיה וזאת על מנת להגדיל את החשיפה שלהם.

כל זאת מהווה פוטנציאל רב לחברות ישראליות בתחום התוכן וטכנולוגית לתחום המדיה.

למידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות לנספחות המסחרית במומביי.

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל