סטארטאפים, זה הסמינר שישנה את מה שחשבתם על הודו

סטארטפים ישראלים לרוב מכוונים את הפתרונות שלהם לשוק האמריקאי והאירופאי, אך לדעתי הם מפספסים את הפוטנציאל הקיים בשוק ההודי.

למה השוק ההודי כל כך מעניין, זה הוא השוק המתפתח הכי גדול בעולם עם מיליונים של משתמשים בטלפונים ניידים ובאינטרנט, מספר שגדל ברמה יומית. כל זה יוצר צורך ממשי בשוק עבור פתרונות שיתאימו לאוכלוסייה המקומית.

כמה עובדות ומספרים:

  • כ- 900 מיליון איש בהודו משתמשים בטלפון נייד, מתוכם 250 מיליון משתמשים בטלפונים ניידים חכמים, אך עדיין פוטנציאל המשתמשים מהאוכלוסייה אינו ממומש והוא פחות מ 30%.
  • הצפי הוא כי עד 2025 בהודו יהיו כ- 700 מיליון משתמשי אינטרנט, מתוך 4.7 מיליארד משתמשים בכל העולם.
  • הממשלה מקיימת רפורמות בתחום המובייל והאינטרנט אשר יאפשרו ליותר אנשים להתחבר לאינטרנט.
  • חברות הודיות מייצרות טלפונים חכמים במחירים נגישים לכלל האוכלוסייה.

כל זה יוצר פוטנציאל טכנולוגי גדול בהרבה תחומים, חנויות און ליין, אפליקציות לעסקים, פלטפורמות חברתיות, תשלומים דרך המכשיר הנייד, ארנק אלקטרוני ובכלל כל שירות אשר ניתן דרך האינטרנט. הנושא של אפליקציות בתחום הפיננסי הוא נושא חם מאוד גם מצד הבנקים ההודים וזאת מכיוון שקיים נתח גדול באוכלוסייה ללא חשבון בנק, פתרונות לאוכלוסייה זאת שנמצאת בעיקר באזורים הכפריים של המדינה הינו בעל פוטנציאל גדול אשר תורם לתחרות בין הבנקים.

חשוב להבין כי השוק ההודי הינו שוק שונה מאוד מהשוק המערבי, הפתרונות והמודל העסקי עבורו צריכים להיות שונים. בואו ללמוד בסמינר על הפוטנציאל בשוק ההודי, וכיצד ניתן לממשו.

הסמינר יתקיים ב 7.6.16 בשעה 10:00, בתל אביב.

למידע נוסף  – http://tau-innovation.com/index/seminars#

לינק לטופס ההרשמה לסמינר ללא עלות https://docs.google.com/a/startau.co.il/forms/d/1Vyfd1IpACDZSVhwCukIWBfk9tgn14XzGT66HVLnlxAw/viewform?c=0&w=1&usp=send_form

 

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל