ביקור keizai doyukai בישראל

 

בתחילת החודש התקדמנו צעד נוסף בבניית מערכת היחסים הכלכלית בין ישראל ליפן. המשלחת הבכירה ביותר של המגזר העסקי מיפן, של ארגון היו”רים והמנכ”לים של החברות היפניות הגדולות – ארגון קייזי דויוקאי, הגיע לביקור ראשון בארץ.

קייזי דויוקאי נחשב לארגון הכלכלי החשוב ביותר ביפן והגעתם לישראל מסמנת לראשי החברות הגדולות ביפן כי ישראל הינה שותף עיסקי ליגיטימי וחיוני לאתור טכנולוגיות חדשניות.

המטרה הרשמית של המשלחת, שבראשה עמד ד”ר  יושימיטסו קובאיאשי, יו”ר מיצובישי כמיקלס, היתה לבחון כיצד ניתן לפתח חדשנות מתקדמת ברמה עולמית ולקדם שיתופי פעולה עם גופי מחקר וחברות והשקעות.
במשלחת השתתפו 25 נציגים של של החברות הגדולות במשק היפני, בהן בכירים ממיצובישי כמיקלס, ניסאן, ימאטו סיינטיפיק, אול ניפון איירווייז, יפן איירליינס, KPMG, אושיו, תאגיד הבנקאות סומיטומו מיצואי ו-IBM יפן.

IMG_1003

במהלך ביקורם בארץ נפגשו חברי המשלחת עם חממה טכנולוגית, חברת טבע, מובילאיי,צקפונט, יישום וידע. כמו כן התקיימו פגישות עם נשיא המדינה, מנכ”ל משרד רה”מ, מנכ”ל משרד הכלכלה, המדען הראשי, נשיא המדינה לשעבר מר שמעון פרס. כמו כן התקיים שולחן עגול עם תעשיינים בכירים  בהתאחדות התעשיינים וכן  קבלת פנים בארגון לשכת המסחר ישראל יפן.

IMG_1007IMG_0997IMG_1008IMG_1021

צור קשר עם:

נועה אשר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל