פסטיבל פינטק בסינגפור- יש מתנדבים בקהל?

בקול תרועה רמה הושק פסטיבל הפינטק הראשון של סינגפור. בהכרזה של נגיד הבנק המרכזי של סינגפור בעיר ניו-יורק הודיעה הרשות המוניטרית של סינגפור MAS על האירוע, אשר יתקיים בתאריכים 14-18 בנובמבר בעיר-מדינה. מטרת הפסטיבל היא לקיים אירועים עוקבים שיעודדו שיתופי פעולה, חיבור ויצירתיות משותפת בין ההאב הפיננסי בסינגפור שמכיל מאות גופים פיננסים בין לאומיים ומקומיים והאזור כולו שמתמלא לאחרונה בחברות הזנק בתחום הפינטק, סייבר ותחומים אחרים החשובים ומשיקים לתחום הרחב של עולם השירותים הפיננסים והבנקאות.

כאמור, השבוע יורכב מאירועים רצופים שיכילו את כל הפנים שנדרשים על מנת לכנות את השבוע בכינוי המפוצץ: פסטיבל. יתקיים בו הקאתון או בשמו החדשני Hackcelerator. כבר כיום מפורסמות באתר האירוע בעיות מעולם הפינטק שמוצעות בימים אלו לפתרון באתר. אגב, כל מי שמעוניין להציע הצעה לבעיה מרתקת מוזמן לעשות זאת עד סוף החודש. 20 הפיינאליסטים שיפתרו את הבעיות יעלו את הפתרונות שלהם כולל הדגמה של הפתרון במלך האירוע ויוכלו לזכות ב- 12 שבועות של תמיכה במסגרת האקסלרטור של SGX הבורסה הסינגפורית ותמיכה כספית נאה. במקביל תתקיים תחרות “הפתרון המבטיח” אשר יעניק למנצח עד מיליון דולר (!!) פרס על ידי הבנק המרכזי של סינגפור. ובכלל האירוע כולו יהיה חגיגה לכל שוחרי היצירתיות, החדשנות ועולם הפיננסים.

באירוע ידברו דוברים ישראלים ביניהם פרופסור איציק בן-ישראל ופרופסור יוג’ין קנדל.

אנו נשמח לשמוע מחברות אשר מעוניינות להגיע לסינגפור לכבוד האירוע ולסייע להם בדיאלוג עם המארגנים על מנת להבטיח שתשיגו את המיטב מאירוע זה.

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל