הזמנה להשתתפות בתערוכת InnoVEX כחלק מתערוכת Computex בטייפה על חשבון המארחים

Computex מזמינה סטארט-אפים ישראליים להשתתף בתערוכת InnoVEX Startup ולהיות חלק מההזדמנות הבלתי רגילה ליצירת קשרים עם משקיעים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים.

תערוכת Computex הינה התערוכה הגדולה ביותר במזרח בנושא ICT . כמידי שנה משתתפים בה כ-130,000 אנשים אשר מגיעים מיותר מ-160 מדינות שונות. למגזר ה-ICT בטאיוואן לרבות ה-IoT  יש מערכת תמיכה מלאה כדוגמת מערכת ייצור נרחבת, השקעות גדולות בתעשייה, תמיכות ממשלתיות ומוניציפאליות, פעילות מסיבית של חברות מרכזיות בשוק וכיו”ב. יתרונות אלו של טאיוואן הופכים את כנסי ה-ICT ,ובפרט את כנס InnoVEX ,לבחירה הטובה ביותר עבור חברות סטארט-אפ המחפשות שותפים אסטרטגיים שיעזרו להם במסחור רעיונותיהם החדשניים. השנה למעלה מ -150 חברות סטארט-אפ צפויות להשתתף בתערוכת InnoVEX. בין הנרשמים ניתן למצוא למעלה מ-30 חברות שזכו להכרה בינלאומית כדוגמת CareMonkey, BLOCKS, Lucid VR ועוד.

מחקרים חדשים מראים כי עד שנת 2017, 50% מסך כל הפתרונות בתחום ה-IoT מקורן יהיה בחברות סטארט-אפ צעירות, כאלו שקיימות פחות משלוש שנים. על סמך מחקרים אלו יוצרי כנס Computex החליטו שמטרתו העיקרית של כנס InnoVEX הוא לתת את הבמה לאותן חברות צעירות שמובילות את יצירת, פיתוח והטמעת פתרונות IoT.

מלבד הכמות האדירה של שותפים אסטרטגיים ורקורד חדשנות מוכח, התחייבה לאחרונה ממשלת טאיוואן להשקיע סכום של 80M$ בחברות סטארט-אפ, הן זרות והן מקומיות. ומכאן מגיעה ההזדמנות הגדולה של חברות ישראליות להיכנס לתוך השוק הטאיווני. בישראל מספר לא מבוטל של חברות סטארט-אפ מתחילות שיכולות לקחת חלק בתערוכה שכזו. עם הקשרים האפשריים שיכולים להיווצר באירוע שכזה, הגישה והכניסה אל תוך השוק האסייאתי יכולה להפוך לקלה מתמיד.

מדינת ישראל נמצאת בסיטואציה שבה כולם מסתכלים אלינו בהשתאות כאשר הם רואים את כמות חברות הסטארט-אפ, כמות ההמצאות והפיתוחים החדשניים שיוצאים ממדינה כה קטנה. בעקבות זיהוי פוטנציאל זה החליטו מארגני כנס Computex לספק תמריצים להרשמה של חברות ישראליות. מארגני הכנס ייספקו כרטיסי טיסה, 4 לילות והנחה משמעותית ברכישת ביתן להצגת המוצר. חמש חברות סטארט-אפ ישראליות אשר זכו כבר להכרה בינלאומית יוכלו להנות מתמריצים אלו.

כנס InnoVEX השנתי, שייערך מ -31 במאי עד 2 ביוני, כחלק מתערוכת Computex, יכלול מיצגים, הרצאות מגורמי מפתח בתעשייה, פורומים, הדגמות מוצרים, “שידוכים”, אירועי Networking נרחבים וכן תחרות בין החברות על פרס בסכום של 30,000$. חלק מן הנושאים בהן ייעסקו הפורומים וההרצאות הינם מכוניות חכמות, פריטי לבוש חכמים ופיתוחים בתחום ה-VR. המועד האחרון לרישום הינו ה-20 באפריל.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולקחת חלק בכנס מוביל זה, לנצל את האפשרות לכניסה מהירה לתוך השוק האסייאתי ולהנות מרשת עסקית נרחבת שרק מחפשת שותפים.

 

קישור לפרטים להרשמה.

קישור לאתר מידע על Computex.

קישור לטופס הרשמה.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות במייל Taipei@israeltrade.gov.il.

צור קשר עם:

דורון חמו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל