תערוכת הסלון האווירי בסינגפור 2016 – שלב הסיכומים

air show

תערוכת הסלון האווירי בסינגפור, ה air show המפורסמת הסתיימה ביום ראשון האחרון 21.02.

בתערוכה הוקם בגאווה ביתן ישראלי על שטח של 1,200 מ”ר ובו הציגו החברות המובילות בתחום בישראל, התעשיה האוירית, אלביט מערכות ורפא”ל, וכן חברות קטנות יותר אך מעניינות וחשובות לא פחות כמו אקיוביט, קומטאקט וביונקסוס. במסגרת התערוכה הנספחות הכלכלית בסינגפור שיתפה פעולה עם סיב”ט ומשרד הביטחון על מנת לתאם פגישות בתחום האזרחי בנוסף לאלו המתקיימות תדיר בתערוכה מסוג זה.

הביתן הישראלי נפתח בקול גדול עם גזירת הסרט על ידי מנכ”ל משרד הביטחון דן הראל. השנה היתה תחושה שהתערוכה הופכת להיות ביתית יותר, כאשר הדרגים הגבוהים ומקבלי ההחלטות היו מקומיים בעיקר, ומחוץ לסינגפור הגיעו דרגי ביניים מהארגונים השונים. החברות הישראליות נפגשו דרכנו עם גופים מקומים כדוגמת המשטרה, מכבי האש ואינטגרטורים מקומיים.

חשיפה משמעותית ומעניינת שהגיעו מהכיוון הישראלי במהלך התערוכה הגיעו מהתעשיה האוירית, אשר רוכבת על ההייפ בתחום הסייבר וחושפת פתרון IT למורכבויות איומי הסייבר השונות במטוסים אזרחיים ובכלי טיס אחרים. החברה חושפת פיתרון שלם שנשען על ההבנה שלה במכניקה, בניית והרכבת מטוסים  וכן במערכות הרבות הנשענות על תקשורת ופתרונות IT, כמו גם Mission Critical Systems  ןמערכות בקרה המכונות בעגה המקצועית ICS.

כמובן שכל החברות אימצו את התפיסה של פתרונות מכלילים וכן התייחסות לנושא הסייבר שסינגפור בוודאי מקבל משנה חשיבות לאור הזהירות ואמצעי ההגנה שהמקומיים אוהבים לנקוט כדי לוודא שהכל עובד כשורה ומתנהל כראוי. ככלל האירוע היה מוצלח מעניין ומשמח למשפחות בסוף השבוע העמוס מבקרים ילדים ומפגן אווירי מרהיב.

ניפגש שוב בפברואר 2018!

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל