הזדמנויות עסקיות בסינגפור

לקראת ראש השנה הסיני ושנת הקוף המחכה לכולנו, שמחים לעדכן כי הנספחות הכלכלית התחילה בשיתוף פעולה עם סוכנות ממשלתית בסינגפור בשם IPI. כפי שכבר סיפרנו בעבר, משרד התעשיה והמסחר הסינגפורי מעסיק כ- 200 עובדים שעיסוקם העיקרי הוא קביעת מדיניות. מתחת למשרד פועלות כ- 10 סוכנויות ביצוע שמטרתם הוא לתכנן לפרטים ולבצע את מדיניות המשרד על מנת להגיע ליעדים הכלכליים שהציבה לעצמה המדינה. המשרד עצמו הוא אחד המשרדים המרכזיים בניהול המדינה אם לא החשוב שבהם. תחתיו פועלות סוכנויות שונות הידועות למבקרים התכופים בסינגפור, ביניהן EDB אשר תפקידם להביא לסינגפור את כל חברות הרב לאומיות הרלוונטיות אסיה (והיום יש 7,500 כאלו), STB שהוא סוכנות התיירות הלאומית ואחראית על שעשועם ומשיכתם של 15-20 מיליון תיירים בשנה (!!!) וכן גם הסוכנות הקטנה IPI אשר אחראית לסייע לחברות המקומיות לממש את צורכיהם הטכנולוגיים השונים, הן באמצעות קורסים וסיוע בהגברת הפרודוקטיביות in house  ובעיקר חיבר ומציאת הפתרונות החדשניים ולצרכים הטכנולוגיים המיידיים של הארגונים.

IPI מפרסם באתרו כמו גם משתף אותנו בצרכים. הפרסום מתרחש אחת לחודש לערך, ומומלץ להתעדכן מדי זמן מה על מנת ללמוד האם ארגונכם יכול להיענות לדרישה הטכנולוגית.

על מנת להיענות לפרסום יש להתייחס לכל פרסום ספציפי, בו מתואר תהליך ההיענות לדרישה הטכנולוגית. לעתים יש להשתתף בוובינר וללמוד אודות הארגון והדרישה, לעתים יש להגיש ישירות הצעה לפתרון ועל כל פנים מי שמתווך ובוחן את הפתרונות בסינונים ההתחלתיים הוא IPI עצמו. לחברות שמגיעות לסינגפור עם חדשנות מעניינת אנו בדרך כלל ממליצים להיפגש עם הארגון על מנת ששני הצדדים יכירו אחד את השני. IPI מפרסמים באתרם באופן קבוע פתרונות טכנולוגיים שונים ומשונים עמם נפגשו על מנת להגביר את חשיפתם לארגונים המקומיים עמם הם עובדים.

מדי שנה מקיים הארגון אירוע חדשנות לסטארטאפים וחברות טכנולוגיות אחרות והגופים המקומיים עמם הוא עובד. על כך נעדכן קרוב לאירוע שיתקיים ככל הנראה ברבעון השלישי של 2016.

לדוגמה הזדמנות מהשבוע האחרון:

MTI CFP Factsheet_final

Gong Xi Fa Cai – שתהיה שנה עשירה שמחה ומלאה בהזדמנויות חדשות!

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל