הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

מכרז חדש להתפלת מים בסינגפור מחד, משלחת חקלאות לאינדונזיה מאידך גיסא

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- סינגפור , בתאריך 26 בינואר 2016

תשתיות תשתיות תשתיות, אלו הבשורות שלנו היום.

PUB, רשות המים הסינגפורית, הודיעה בספטמבר 2015 על מכרז חדש לאספקת שירותי הנדסה עבור מתקן ההתפלה הרביעי בסינגפור, אשר ימוקם במזרח המדינה (Marina East). המתקן החדש, אשר ממוקם ליד אזורי אוכלוסיה במרכז העיר הצורכים מים לשתייה בכמויות נרחבות, יהיה בעל יכולות לטיפול במים ממאגר המרינה המפורסם (Marina Reservoir).

עם קיבולת של 136,000 מ"ק ביום (~30 מיליון אימפריאל גאלון), המפעל יסייע לסינגפור להתאים עצמה לצרכים הגדלים במרכז העיר וכן לשפר את עמידותה בעת תקופות יובש. המכרז כולל תכנון הנדסי עבור פיתוח המפעל תחת תנאי (DBOO Design Build Own Operate Arrangement).

המכרז עצמו, כאמור, פורסם ב- 15.01.16. למעוניינים לצפות במסמך המלא: TENDER – Marina East Desalination Plant (15 Jan 2016)

ומאידך גיסא, אצל השכנה המתפתחת, אינדונזיה, ממשיכים להידרש לתפוקות חקלאיות רבות ואיכותיות. הנספחות הכלכלית, יחד עם יועץ מומחה לתחום בעל ניסיון של 50 שנה בחקלאות, החליטה לארגן ארבעה ימי פגישות וסיורי שטח לחברות חקלאיות בתחומי המשק החי (Livestock) וכן בתחום החקלאות הימית (Aquaculture) ואפליקציות לחקלאות/חקלאים קטנים.

תאריכי המשלחת הם 15-12/03/2016 והתיאומים בארץ מבוצעים על ידי מכון היצוא ובניצוחו של גלעד פלד. בחודש דצמבר קיימנו סמינר במכון להסביר על המדינה, כמו גם על הפוטנציאל. יש עדיין מקום מוגבל לחברות, שמעוניינות להצטרף. אם אינדונזיה היא שוק יעד הגיוני מבחינתכם (נדרשת הרבה השקעה, בעיקר של שהייה במקום) וחברתכם פועלת בסגמנטים, שצוינו לעיל, אנא פנו אלינו ונשמח לסייע ולארח אתכם בג'קרטה.

עוד על פעילויות עתידיות של הנספחות הכלכלית בסינגפור בשנת 2016 בפוסטים הבאים.

ט"ו בשבט שמח לכולם!

רון שניר נספחת כלכלית- סינגפור

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- סינגפור, רון שניר