הזמנה להגשת מועמדות למשלחת אבטחת תאגידים פיננסים לקוריאה וטאיוואן

יש לכם פתרונות בתחום הפינטק ואבטחת המידע הפיננסי? הצטרפו למשלחת אבטחת תאגידים פיננסים לקוריאה וטאיוואן

המערכת הפיננסית בקוריאה הדרומית, אשר מאופיינת בשמרנות יתרה ותרבות עסקית נוקשה, עוברת בשנה האחרונה שינויים רגולטורים רבים, שלמעשה משנים את כל יסודות המערכת המקומית.

ניתן לראות שינוי זה במספר אירועים מהותיים, שהתרחשו לאחרונה.

השבוע לראשונה, התחילה לעבוד פלטפורמת “מימון המונים” (crowdfunding) במדינה, המחברת בין גופי השקעה מקומיים וחברות הזנק ואף התבצע גיוס הון ראשון של חברת ביו-פארמה דרך המערכת. צורת גיוס הון זו הייתה לא חוקית עד לא מזמן בקוריאה.

כמו כן, התחיל תהליך ההקמה של שני בנקים וירטואליים, שיעבדו ללא סניפים, אלא רק דרך האינטרנט. הבנקים החדשים הינם שיתוף פעולה בין חברות האינטרנט (KT, Kakao) הגדולות בקוריאה למוסדות פיננסים קיימים ומשקיעים נוספים. זהו למעשה, הצעד הראשון לשבירת המונופול של הבנקים הוותיקים על המערכת הפיננסית.

השינוי העצום מביא אתו דרישה רבה מצד תאגידיים פיננסים ותאגידים טכנולוגיים לפתרונות בתחום ה-FinTech וכן בתחום אבטחת המידע הפיננסי. זאת הזדמנות עבור התעשייה הישראלית, שיכולה להביא פתרונות חדשניים בתחום של אבטחת תשלומים, ניתור מידע על לווים, מניעת הונאות ועוד…

חלקו השני של המשלחת יתקיים בטאיפיי טאיוואן. תחום הסייבר הוא תחום חשוב ומעניין מאוד בטאיוואן, למרות גודלו הקטן של האי, טאיוואן נמצאת תחת מתקפות סייבר רבות. חברות רבות מביעות עניין רב בתחום זה ומחפשות את החברה המתאימה שתתאים להם מבחינה עסקית. כמו כן, חברות טאיווניות רבות כבר הביעו את התעניינותן בחברות ישראליות העוסקות בסייבר מתוך הבנה שזהו תחום שלמדינת ישראל יש הרבה מה להציע. את היומיים בטאיוואן החברות יעבירו בסמינר עם נציגים מן הממשלה, חברות פרטיות, מכוני מחקר ועוד..

בנוסף לסמינר זה ייערכו פגישות B2B, ופגישות עם ועדת הפיקוח הפיננסית של טאיוואן, איגוד הבנקים של טאיוואן ומנהלים בכירים ממגוון בנקים.

הנספחויות המסחריות של משרד הכלכלה בקוריאה הדרומית וטאיוואן, בשיתוף מכון היצוא, מזמינים חברות ישראליות בתחום אבטחת המידע וFinTech להגיש מועמדות למשלחת עסקית שתעסוק בתחום זה.

החברות שיבחרו, יקבלו חשיפה מול  התאגידים הפיננסים המובילים בקוריאה וטאיוואן כגון: בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח ועוד…

כמו כן, ישתתפו אינטגרטורים מקומיים בשתי המדינות, כגון: Samsung, LG ועוד…

זהו צעד ראשון וחשוב בכניסה לשווקים באסיה. פרטים נוספים והרשמה כאן.

צור קשר עם:

שי פילר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל