לקראת סייברטק

cybertech2016בהמשך להצהרותיו הקודמות, כגון “Make in India”, “Digitize India” יצא ראש ממשלת הודו לאחרונה במדיניות חדשה “Startup India Stand up India“, שמטרתה להקים מיליון וחצי חברות הזנק. המהלך יעשה על ידי הפחתת מסים וביטול תקנות המעכבות הקמה של חברות הזנק והזרקה של יותר ממיליארד דולר לחברות החדשות דרך מענקים ותכניות עידוד שונות. לדעתו של נרנדה מודי, ככל שהממשלה פחות מעורבת בכלכלה, הפיתוח הכלכלי גדל. במדינה, בה כל חודש מצטרפים מיליון דורשי עבודה חדשים (צעירים שהגיעו לגיל 18), מהווה מהלך זה אחת מהדרכים ליצירת מקומות עבודה חדשים.

בשבוע הבא מגיע לישראל אחד היזמים הבולטים בהודו, JA Chowdary, שהקים שתי חברות הזנק מוצלחות והיום הוא יועץ בתחום התכנה, הסייבר, חברות הזנק וכל מה שכלול היום ב-ICT לממשלת אנדרה פראדש, אחת המדינות היותר חשובות בהודו. מר צ’אודרי יבקר בתערוכת הסייבר טק, שתתקיים בגני התערוכה בתאריכים 26 ו- 27 החודש. אנחנו נלווה אותו במשך כל השבוע החל מיום ראשון ה- 24 בחודש.

חברות המעוניינות לשמוע על הזדמנויות בהודו בתחומים הנ”ל מוזמנות להתקשר אלינו עד יום שישי אחה”צ 918049406514 או 918861611883 ומיום ראשון 0546314418.

המחלקה המסחרית של משרד הכלכלה בבנגלור אמונה על קידום קשרי המסחר עם מדינות הדרום של הודו.

צור קשר עם:

אבי פרידמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל