חברת פינולקס ההודית מחפשת טכנולוגיות ישראליות

חברת פינולקס (Finolex) ההודית הינה חברת צינורות פלסטיק (PVC) לשימוש בענף החקלאות והבניה (כ- 70% מתוצר החברה מיועד לשוק החקלאות). החברה הינה יצרנית צינורות ה- PVC הגדולה בהודו ( מחזיקה כ- 65% משוק החקלאות בתחום הצינורות) ובעלת ניסיון של כ-30 שנה בשוק.

החברה נמצאת במגמת גדילה והתרחבות בשנים האחרונות. באופן שוטף, החברה מגדילה את היצע המוצרים שלה ואת יכולות הייצור. אחת הדוגמאות לכך, הינה התחלת פעילות כיצרנית של צינורות PVC ועם השנים מעבר גם לייצור חומר הגלם.

מטה החברה הינו בפונה (Pune) ושלושת מפעליה מפוזרים ברחבי הודו. יכולות הייצור של החברה היא גבוהה והיא בעלת יכולת התמודדות עם כמויות גבוהות של מעל 250 מ’ קילו של צינורות בשנה.

מערכת ההפצה של החברה רחבה מאוד והיא בנויה משלושה מרכזי הפצה מרכזיים, אשר נמצאים ברחבי הודו ועובדים עם כ- 15,000 מפיצים, סוחרים וחנויות ברחבי המדינה, מה שמאפשר להגיע לאזורים רבים במדינה הן כפריים והן עירוניים.

המוטו של החברה הוא “Continuous Improvement ” היא תמיד שואפת להצלחה ואף הצליחה בזמנים קשים למלא תפקיד מרכזי במהפכה הירוקה בחקלאות בהודו.

כחלק מהמוטו של החברה להתפתחות והשתפרות מתמשכת, החברה מחפשת תחומים נוספים להרחבת הפעילות.

חברות ישראליות בתחום החקלאות, המעוניינות להיכנס לשוק ההודי עם חברה בעלת ניסיון של 30 שנה בשוק ובעלת מערכת הפצה רחבה במיוחד, מוזמנות לפנות לנספחות המסחרית במומביי.

למידע נוסף על פעילות החברה ניתן להיכנס לאתר החברה, כאן

לפרטים נוספים בנוגע לשיתוף הפעולה ניתן לפנות אלינו בנספחות המסחרית במומבאי.

290x310_2

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל