משלחת חקלאות להודו בנושא פרוייקטי חקלאות

הנכם מוזמנים להשתתף במשלחת חקלאית בהודו. הנספחויות המסחריות בהודו, בשיתוף מכון היצוא הישראלי, מקיימים רואד שואו חברות אגרו-טכנולוגיה להודו.

עיקר החקלאות בהודו מרוכזת בחוות קטנות. החוות מבוזרות ויכולת החקלאים לקנות טכנולוגיה לשיפור התוצרת הינו נמוך. אחד הפתרונות, שהשוק בהודו מתחיל להתקדם לכיוונו, הינו התאגדות של חוות אלו לחוות גדולות יותר ברמות מסחריות, מה שמאפשר לחקלאים לפעול בצורה יעילה יותר. חברות הודיות רבות מבינות את הפוטנציאל בחוות אלו ומבקשות להקימן. בנוסף, חקלאים רבים מתאגדים לקורפוראטיביים. הממשלה תומכת על ידי מתן סובסידיות לקבוצות אלו.

מרכזי המצוינות הפזורים ברחבי הודו הוכיחו לחקלאים ולחברות ההודיות את האפקטיביות של טכנולוגיות ישראליות. אלו באים לידי ביטוי בעלייה בתוצרי הגידולים, ירידה בשימוש במים וירידה ניכרת בשימוש בחומרי הדברה ודשן. כל אלו יוצרים דרישה גבוהה מהחקלאים והחברות ההודיות לשימוש בטכנולוגיות וידע ישראלי עבור פרויקטים אלו.

מטרת המשלחת הינה לקדם פרויקטים חקלאים בתחום חוות חקלאיות וגידולים באמצעות חברות ישראליות.

המשלחת תפגיש חברות אינטגרציה וטכנולוגיה ישראליות בתחום החקלאות, אשר יתכללו את הפרויקט/ים, יובילו וידעו להצעיד הפרויקט מרעיון לכדי ביצוע, עם בעלי קרקעות ובעלי הון הודים.

בין החברות ההודיות, שאנחנו מצפים שישתתפו בפעילות:

TATA , Reliance , Mahindra, ITC, Avanta Group ,GODREJ AGROVET, Nestle, PARAKH Agro, Maharashtra Agricultural Competitiveness Project, Zuari ChemicalsAnd many more 

תחומי פעילות: טיפוח זנים, זרעים, חממות, הדברת מזיקים, טכנולוגיית דישון והשקיה, ניצול של אנרגיה ירוקה, תכנון, יעוץ וכו’. מיקוד המשלחת בגידולים חקלאיים, משלב התשתיות ולאורך הגידול.

לו”ז מתוכנן לפעילות :

8/2/16 מומבאי – פגישות עם חברות מטרה

9/2/16 פונה – פגישות עם חברות חקלאות ופרויקטים

10/2/16 דלהי- יום פעילות עם בעלי קרקעות והון, איגודי חקלאים חברות פרטיות כגון ADANI

11/2/16 דלהי- ביקור בחוות מצוינות ב-Karnal, פגישה עם מחלקת החקלאות של ממשלת Haryana ועם קונסורציום של 300 קבוצות חקלאים (SFAC)

12/2/16 דלהי- פגישה עם התאחדות התעשיינים וחברות פרטיות

לפרטים נוספים על המשלחת ניתן ליצור קשר עם הנספחויות הכלכליות בדלהי ומומבאי.

צור קשר עם:

דנה נהרי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל