הכירו את ענקי התעשייה של קוריאה – סמסונג

האם ידעתם שסמסונג (Samsung) התחילה כחברה למכירת סוכר וקמח? האם ידעתם, שמעבר לטלפונים, Samsung גם מייצרת מכוניות, חליפות עסקים, תרופות, סרטי קולנוע, מכוניות וטנקים?

החברה גם עוסקת בענף הבניה (בנתה את הבורג’ ח’ליפה-Burj Khalifa- בדובאי), יש לה רשת של בתי חולים, חברת פרסום ושיווק, מוזיאונים, חברת ביטוח והשקעות ועוד…

כיום, כאשר מדברים על קוריאה הדרומית השם הראשון, שעולה לראש, הוא Samsung ולא סתם המדינה לפעמים מכונה “Samsung Nation”.

הכלכלה הקוריאנית היא הכלכלה ה-13 בגודלה בעולם והיא מורכבת ממספר תאגידי ענק בבעלות משפחתית הנקראים בקוריאנית Chaebol. תאגידים אלה למעשה מנהלים עשרות חברות בת, אשר עוסקות בכל תחומי החיים והם פועלים בעשרות מדינות.

Samsung היא החברה המשפחתית הגדולה בקוריאה ואחת מעשר החברות הגדולות בעלות היקף נכסים עצום, שקשה לחשב עקב מבנה השליטה המסובך של החברה בחברות בת. נתונים רשמיים מציגים, שפעילות החברה בקוריאה היא כ-14% מהתמ”ג המקומי, אך לפי העיתונים נתון זה קרוב יותר ל-30%.

Samsung Electronics היא החברה הגדולה והמוכרת ביותר בתאגיד: היא מעסיקה מעל חצי מיליון איש ב- 90 מדינות ומייצרת מכשירי חשמל ביתיים, טלוויזיות, טלפונים ועוד….

אז אם אתם מעוניינים להתחיל לעבוד עם Samsung, כדאי שתחילו קודם באיתור איזה חברה ומחלקה רלוונטית לכם, כי Samsung עושה הכל.

הנה סרטון קצר (Rights to ColdFusion), שמדגים את גודלה של החברה:

צור קשר עם:

שי פילר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל