משרד חדש לנספחות המסחרית ביפן – הפעם באוסקה

בשבוע שעבר קיימנו טקס חניכת משרד סחר באוסקה, שיהיה אחראי על הפעילות מול מערב יפן.  הטקס נפתח על ידי מנכ”ל משרד הכלכלה מר עמית לנג.

באירוע השתתפו מעל 130 איש, ביניהם בכירים מחברות יפניות, גופי ממשל, משרדי ממשלה וארגונים כלכליים. המשרד ישמש כזרוע ביצועית של הנספחות בטוקיו לקיום מפגשים ויצירת הזדמנויות אל מול החברות המקומיות בחבל קנסאי ובמערב יפן, ביניהן חברות כגון: פנסוניק, שארפ, אומרון, מורטה, סנטורי, קיוסרה ועוד.

חבל קנסאי נחשב למתחם העסקים השני בחשיבותו ביפן אחרי טוקיו והינו מקום מושבן של חברות רבות. אזור קנסאי נחשב לאחת מ-15 הכלכלות החזקות בעולם,  מהווה את הלב התרבותי וההיסטורי של יפן וכולל 11% מהשטח שלה ויותר מ- 20 מיליון תושבים.

הקמת משרד הסחר במערב יפן הינה בהמשך להחלטת ההמשלה, שהתקבלה בינואר האחרון והיא תולדה של צוות בין-משרדי בהובלת המשנה למנכ”ל משרד רוה”מ, מר יוסי קטריבס. מטרת ההחלטה לחזק את היחסים הכלכליים בין יפן לישראל. חלק  נוסף של ההחלטה הינו הרחבתה של תוכנית הודו וסין של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, כך שתכלול גם את יפן כמדינת יעד בתוכנית. התוכנית מסייעת לחברות להקים נציגות שיווקית במדינת היעד וקול קורא ראשון לחברות, המעוניינות לקבל את תמיכת המשרד להקמת פורסם בחודשים האחרונים.

[cycloneslider id=”osaka”]

אנחנו בנספחות בטוקיו וכן במשרד באוסקה נשמח לסייע לכם לפעול בהצלחה בשוק היפני.

צור קשר עם:

נועה אשר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל