רוצים לייצא ציוד רפואי לדרום מזרח אסיה?

בתאריך 23.11 בין השעות 09:00-16:00 יתקיים במלון דן בתל אביב אירוע נטוורקינג בין חברות ישראליות לסינגפוריות בתחום הציוד הרפואי.

תערוכת מדיקה (Medica), אשר מתקיימת מספר ימים קודם לכן בגרמניה, היא אחת מתערוכות הציוד הרפואי הגדולות בעולם, ובה משתתפות הן ישראל והן סינגפור בביתן לאומי.

השנה הצלחנו לשכנע את ממשלת סינגפור לעודד חברות סינגפוריות להמשך לאחר התערוכה לישראל על מנת לבחון שיתופי פעולה אפשריים עם השוק הישראלי (ובכך להגדיל את החשיפה של החברות הסינגפוריות לכלל השוק ולא רק לחברות הישראליות המשתתפות במדיקה).

ביחד עם מכון היצוא, נקיים מפגש ל- 16 החברות הסינגפוריות ולחברות ישראליות. במפגש תתקיימנה שתי מצגות, אחת מטעם דובר של משרד הבריאות והמצגת השנייה תציג סקירה כללית על השוק הישראלי והחברות המייצאות. את המצגת תעבר הגברת אנג’לה רבינוביץ’, אחראית תחום הציוד הרפואי במכון היצוא.

healthcare costs

אנו מזמינים חברות ישראליות אשר מעוניינות לייצא לסינגפור ובכלל לדרום מזרח אסיה ליטול חלק ביום זה (ללא עלות) על מנת להכיר ולפגוש מקרוב את החברות הסינגפוריות המעוניינות לשתף עמכן פעולה במגוון רב של תחומים בעולם מדעי החיים. במפגש ישתתפו גם מספר מפיצים מובילים ואזוריים. כאן תוכלו לראות מידע אודות החברות המשתתפות באירוע.

כל המעוניין במידע נוסף יכול לפנות לחתומה מטה או למחלקת הציוד הרפואי במכון היצוא.

בהצלחה!

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל