חברות ישראליות במוקד תערוכת סיקאט ביפן

הביתן הישראלי בתערוכת סיקאט גרף הצלחה רבה. בביתן, שהוקם על ידי הנספחות המסחרית בשיתוף מכון היצוא וסיב”ט, השתתפו 14 חברות ישראליות. הביתן היה עמוס במבקרים לאורך כל ימי התערוכה והיווה מוקד עליה לרגל של מקבלי החלטות מחברות ומארגונים יפניים.

תערוכת SEECAT) special equipment exhibition and conference for anti-terrorism) התקיימה בין התאריכים 14-16/10/2015. סיקאט הינה התערוכה של ציוד וטכנולוגיה לנושא הגנת המולדת (Home Land Security) ונחשבת לתערוכה החשובה ביותר בתחום ביפן.

SEECAT1

בתערוכה קיימו החברות הישראליות מעל ל-300 מפגשים עסקיים עם חברות הפצה, אינטגרטורים וגורמי ממשל. מרב הפגישות הותאמו מראש לכל חברה. חברות רבות העידו’ כי המפגשים היו איכותיים ועם הנציגים הנכונים עבורן.

מדי יום התקיים בתערוכה סמינר ישראלי, בו הציגו החברות הישראליות את מוצריהן. בנוסף, יזמנו סמינר נוסף בנושא “mega events”, בו השתתפו נציגים ישראלים. בסמינרים נכחו מאות נציגים.

כמו כן, קיימנו קבלת פנים עבור החברות הישראליות בהשתתפות כמאה אורחים כולל נציגים בכירים של הועדה לתכנון האולימפיאדה בטוקיו בשנת 2020.

האירוע הוגדר כהצלחה גדולה והיווה שריקת הפתיחה של יחסי המסחר בין ישראל ליפן בתחום הגנת המולדת לאור המגה אירועים, הצפויים בחמש שנים הקרובות.

[cycloneslider id=”seecat-pavilion-2015″]

צור קשר עם:

נועה אשר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל