הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

חברות ישראליות במוקד תערוכת סיקאט ביפן

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- טוקיו, יפן , בתאריך 28 באוקטובר 2015

הביתן הישראלי בתערוכת סיקאט גרף הצלחה רבה. בביתן, שהוקם על ידי הנספחות המסחרית בשיתוף מכון היצוא וסיב"ט, השתתפו 14 חברות ישראליות. הביתן היה עמוס במבקרים לאורך כל ימי התערוכה והיווה מוקד עליה לרגל של מקבלי החלטות מחברות ומארגונים יפניים.

תערוכת SEECAT) special equipment exhibition and conference for anti-terrorism) התקיימה בין התאריכים 14-16/10/2015. סיקאט הינה התערוכה של ציוד וטכנולוגיה לנושא הגנת המולדת (Home Land Security) ונחשבת לתערוכה החשובה ביותר בתחום ביפן.

SEECAT1

בתערוכה קיימו החברות הישראליות מעל ל-300 מפגשים עסקיים עם חברות הפצה, אינטגרטורים וגורמי ממשל. מרב הפגישות הותאמו מראש לכל חברה. חברות רבות העידו' כי המפגשים היו איכותיים ועם הנציגים הנכונים עבורן.

מדי יום התקיים בתערוכה סמינר ישראלי, בו הציגו החברות הישראליות את מוצריהן. בנוסף, יזמנו סמינר נוסף בנושא "mega events", בו השתתפו נציגים ישראלים. בסמינרים נכחו מאות נציגים.

כמו כן, קיימנו קבלת פנים עבור החברות הישראליות בהשתתפות כמאה אורחים כולל נציגים בכירים של הועדה לתכנון האולימפיאדה בטוקיו בשנת 2020.

האירוע הוגדר כהצלחה גדולה והיווה שריקת הפתיחה של יחסי המסחר בין ישראל ליפן בתחום הגנת המולדת לאור המגה אירועים, הצפויים בחמש שנים הקרובות.

[cycloneslider id="seecat-pavilion-2015"]

נועה אשר נספחת כלכלית- טוקיו, יפן

One Response to “חברות ישראליות במוקד תערוכת סיקאט ביפן”

  1. גיא זימן הגיב:

    נועה (וכל העוסקים במלאכה),
    יישר כח!
    היתה תערוכה מרשימה. ייצגתם אותנו בכבוד.
    גיא

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- טוקיו, יפן, נועה אשר