איך מחפשים מידע בקוריאה???

ניסיתם למצוא פעם מידע בקוריאה ולא מצאתם? חיפשתם אינפורמציה על שותף עסקי ולא מצאתם? לא מצליחים להגיע לקהל הקוריאני?

זה בגלל שחיפשתם במקום הלא נכון!

בניגוד לישראל ולשאר המדינות המערביות, מנוע החיפוש הגדול בקוריאה הוא לא Google, Bing, Yahoo, אלא Naver.

Naver היא חברת שירותי אינטרנט המפעילה מספר רב של שימושים: אתר חיפושים, אפליקציית הודעות LINE, שהיא בין הגדולות ביפן ומדינות נוספות באסיה (450 מיליון משתמשים), חברת משחקי מחשב ועוד…

לחברה שליטה כמעט מוחלטת בשוק הקוריאני עם נתח שוק של 75% בתחום חיפושי המידע והכנסות של כ- 2.7 מיליארד דולר, רובן הכנסות מפרסום.

Naver הייתה בין החברות הראשונות, שנתנה פתרונות לתוכן בשפה הקוריאנית ולכן השליטה שלה בשוק. האתרים של החברה בנויים במיוחד לטעם של הקהל המקומי ויש דגש רב לתמונות וסרטים, מה שיוצר תחושה של אתר עמוס.

בנוסף ,Naver נותנת שירותים נוספים, כגון חיפושים פופולריים, השוואת מחירים בין אתרי קניות, סקרים, שיתוף תמונות ועוד…

מנגנון החיפוש של Naver פועל גם בצורה שונה משאר מנועי החיפוש, בכך שהוא נותן עדיפות לבלוגים ובעיקר כאלה, שבנויים על הפלטפורמה (החינמית), שהוא מספק.

כיום בקוריאה, המקום הראשון לחיפוש מידע הוא ב-Naver ופעמים רבות מידע, שמגיע מבלוגים אישיים, נחשב מהימן יותר מזה שמגיע מאתרי חדשות וכמובן שהכל בקוריאנית.

לכן, אם לא מצאתם את המידע שאתם צריכים או שקוריאנים לא מגיעים למידע שאתם מפרסמים, זה בגלל שאתם עובדים על הפלטפורמה הלא נכונה.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בקוריאה תשמח לעזור לחברות ישראליות למצוא את המידע הנכון בקוריאה.

אני מזמין חברות ישראליות, שמגיעות לקוריאה להיפגש איתנו ולהיעזר בנו בהשגת מידע שוק וכן בתיאום וקיום פגישות.

Naver seized 76.69 percent of South Korea’s search-engine market in July, which eclipsed its 2013 monthly figures that fell below the 75 percentage threshold, according to data gathered by market tracker Nielsen KoreanClick Co., Ltd.
נאבר תפסה 76.69% מנתח שוק מנועי החיפוש בקוריאה הדרומית ביולי. נתון שעלה על הנתונים ב-2013, שעמדו על סף ה-75% וזאת לפי מידע שנאסף על ידי  Nielsen KoreanClick Co., Ltd.

צור קשר עם:

שי פילר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל