סמינר עסקי בסינגפור- זרקור על ישראל וטכנולוגיות ישראליות

אתמול, 24.08, התקיים בסינגפור, לראשונה, סמינר עסקי משותף עם לשכת המסחר הסינגפורית המכונה בקצרה SBF,. נושא הסמינר היה “זרקור על ישראל וטכנולוגיות ישראליות”.

במהלך הסמינר הציגה הנספחות זרקור על ישראל, בדגש על נתונים כלכליים, קצת השקעות ומעבר רחב על הסקטורים השונים בהם ישראל פעילה: סייבר, ביג דאטה, מדעי החיים, מים וקלינטק, חקלאות ואגרו-חקלאות, תוכנה, ניו מדיה ועוד ועוד. המטרה העיקרית של הסמינר הייתה לפנות לעסקים בינוניים בסינגפור (ולאו דווקא לשחקנים הגדולים) ולעניין אותם בביקור בארץ, בחשיפה לטכנולוגיות ישראליות ובהיכרות כללית עם ארץ הקודש.

בכנס הציג יאיר גבע מפירמת הרצוג פוקס נאמן היבטים משפטיים ועסקיים אחרים, שיש לקחת בחשבון בעת עבודה כישות זרה בישראל, הן כמשקיע והן כשותף בחברות. כמו כן, הדגים גבע את כניסתו המסיבית של השוק הסיני לישראל בשנים האחרונות, במטרה כמובן, לגרות את הקהל לצאת מאזור הנוחות המקומי שלהם ולבחון אפשרויות ואזורים נוספים לפעילות. לאחר מכן, הציגו שלוש חברות ישראליות: סאסא נטוורקס, אלוט תקשורת וחברת סטארטאפ צעירה (שתישאר אלמונית כרגע) בתחום ה- storage.

בכנס השתתפו 75 אנשים, אשר ייצגו 50 חברות סינגפוריות ו- 10 חברות ישראליות. ניהלנו סשן תוסס למדי של שאלות ותשובות’ במהלכן התעניינו המקומיים באתגרים של עשיית עסקים בין שני העמים, התמהמהו על בעיית הבדלי התרבות המשמעותיים וכן הצרו על העובדה’ שהטיסה אינה ישירה (עובדים על זה, עובדים על זה).

אנו רואים חשיבות רבה בקיום מפגשים בין אישיים בין סינגפורים לישראלים וחושבים, שניתן לעשות הרבה יותר על מנת לגשר ולהכיר את ההזדמנויות העסקיות הרבות והסינרגיה הקיימת בין שני העולמות העסקיים של המדינות המיודדות.

בשנה הבאה אני תקווה, שנוכל לקיים מפגשים נוספים בסגנון זה ובהזדמנות זו אני מזמינה חברות ישראליות, שמגיעות לסינגפור להיפגש איתנו, להיעזר בנו בתיאום וקיום פגישות וכן ליידע אותנו אם אתם מעוניינים בעתיד להשתתף ולהציג את החברה שלכם בפני הקהל המקומי.

אנחנו כאן בשבילכם.

Picture1

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל